Piedzīvojumi pretējā joslā / no more JDM

Visi kas iepirkuši sev jaunu auto un vēlas palielīties tad lielās šajā sadaļā. Nu tad lai labi ripo :)

Moderators: Juzix, Bastard

User avatar
ray112
Posts: 5013
Joined: 24 Jan 2015, 20:07
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Re: Piedzīvojumi pretējā joslā / no more JDM

Post by ray112 »

moro wrote: 04 Jan 2021, 01:32 Jā, šādi beidzas mana JDM entuziasta karjera :aiwa:

Image
Šitā bilde laba, garām ejot neienāktu prātā, ka tur nedzīvo brits. Autoparks pēc britu labākajām tradīcijām :cool:
moro
Posts: 1350
Joined: 03 Jun 2005, 12:59
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Piedzīvojumi pretējā joslā / no more JDM

Post by moro »

limits wrote: 04 Jan 2021, 01:41 labi piedzīvojumi, prieks lasīt.
Starpcitu, kura palika tavs FN2 ?
Palika bijušai :D
moro
Posts: 1350
Joined: 03 Jun 2005, 12:59
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Piedzīvojumi pretējā joslā / no more JDM

Post by moro »

ray112 wrote: 04 Jan 2021, 01:52
Šitā bilde laba, garām ejot neienāktu prātā, ka tur nedzīvo brits. Autoparks pēc britu labākajām tradīcijām :cool:
Vairāki vietējie paziņas brauc ar BMW un Audi un mani tikai troļļo. Tiesā viens no viņiem teica kko no serijas - tas vecas miskastes izskatās pēc jautrības, pārdeva savu M140i un pārsedas identiskā Mini :D
User avatar
howitzer
M30
Posts: 28578
Joined: 18 Aug 2010, 15:02
Location: мясо, матюки, убийство и голые сиськи
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Re: Piedzīvojumi pretējā joslā / no more JDM

Post by howitzer »

moro wrote: 04 Jan 2021, 01:26
howitzer wrote: 04 Jan 2021, 00:26 Zbis, vismaz vēl kādam ir normāls auto. :aiwa:
tu par mini? :shura:
Mini es pret xj6 nemainītu, bet kā vēl vienu auto kaut kad dzīvē pilnīgi noteikti gribētu.
Esmu novizinājies ar r56 Clubman S vienu dienu un iespaidi superīgi-nekad nedomāju, ka varētu priecāties par fwd auto. :aiwa:
"Drifting a front wheel drive car is like bangin`your sister-it may be fun but it`s wrong!"-Unknown

Image
モンク島の戦士 / Monku-jima no senshi
Rihy
Posts: 10355
Joined: 03 Jan 2005, 18:26
Location: Mārupe
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Re: Piedzīvojumi pretējā joslā / no more JDM

Post by Rihy »

Kruta, interesanti! Tagad ar Elisi uz trasēm vizināties! Tur to ir tik daudz, ka tā varētu būt viena no salas labākajām īpašībām.
User avatar
Ch.
Posts: 10449
Joined: 01 Jul 2006, 23:26
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Re: Piedzīvojumi pretējā joslā / no more JDM

Post by Ch. »

Meega :yo:

Kas notiek ar sarkano Latvijas mx5?
Sodit slidgultnus uz spiediena
moro
Posts: 1350
Joined: 03 Jun 2005, 12:59
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Piedzīvojumi pretējā joslā / no more JDM

Post by moro »

howitzer wrote: 04 Jan 2021, 10:16 Mini es pret xj6 nemainītu, bet kā vēl vienu auto kaut kad dzīvē pilnīgi noteikti gribētu.
Esmu novizinājies ar r56 Clubman S vienu dienu un iespaidi superīgi-nekad nedomāju, ka varētu priecāties par fwd auto. :aiwa:
Man Clubman arī cepī bet tiem R56 turbo motoriem nav raksturā un viņi birst divdesmit interesantos veidos ja tu vien ne ta uz viņiem paskaties :|
Rihy wrote: 04 Jan 2021, 11:19 Kruta, interesanti! Tagad ar Elisi uz trasēm vizināties! Tur to ir tik daudz, ka tā varētu būt viena no salas labākajām īpašībām.
Bija jau cerība, bet tagad viss ciet, un vasarā trases dienas brīvdienās praktiski nenotiek jo visādi BTCC un Formulas trauce :aiwa: Gan jau sanāks vienu brīdī.
Ch. wrote: 04 Jan 2021, 11:40 Meega :yo:

Kas notiek ar sarkano Latvijas mx5?
Stāv garāžā - būs barn find pēc 20 gadiem
User avatar
HaL
Admins
Posts: 2983
Joined: 27 Aug 2004, 11:00
Has thanked: 4 times
Been thanked: 4 times

Re: Piedzīvojumi pretējā joslā / no more JDM

Post by HaL »

bomba, jābrauc ciemos, kad varēs ceļot :aiwa:

Es vienreiz šķiet exotikā iesēdos Elise, mana auguma cilvēkam tur toč nekāda braukšanas prieka nebūtu :shura:
Life is what happens while you're busy making other plans
User avatar
J.K.jr.bad.
Posts: 1209
Joined: 09 Jul 2004, 21:22
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Re: Piedzīvojumi pretējā joslā / no more JDM

Post by J.K.jr.bad. »

Sveiks!

Liels prieks palasīt to kā īstai petrolgalvai klājas draiveru paradīzē!

Lai veicas un raksti vēl! ;)

:cool: :cool: :cool: :aleluja: :aleluja: :aleluja: :yo: :yo: :yo:
J.K.jr.bad.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------
:offtopic:
moro
Posts: 1350
Joined: 03 Jun 2005, 12:59
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Piedzīvojumi pretējā joslā / no more JDM

Post by moro »

HaL wrote: 04 Jan 2021, 21:48 bomba, jābrauc ciemos, kad varēs ceļot :aiwa:

Es vienreiz šķiet exotikā iesēdos Elise, mana auguma cilvēkam tur toč nekāda braukšanas prieka nebūtu :shura:
welcome :aiwa:

Klarksons ir tuvu 2m bet kaut kā iepakojas
Image
J.K.jr.bad. wrote: 04 Jan 2021, 21:54 Sveiks!

Liels prieks palasīt to kā īstai petrolgalvai klājas draiveru paradīzē!

Lai veicas un raksti vēl! ;)

:cool: :cool: :cool: :aleluja: :aleluja: :aleluja: :yo: :yo: :yo:
Paldies :beer: :D
moro
Posts: 1350
Joined: 03 Jun 2005, 12:59
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Piedzīvojumi pretējā joslā / no more JDM

Post by moro »

Atradu vēl bildes fočukā.

Image

Image

Image

Image
User avatar
Pauliic
Moderators
Posts: 4390
Joined: 15 Jun 2004, 14:33
Location: Carnikava, Rīga
Has thanked: 0
Been thanked: 0
Contact:

Re: Piedzīvojumi pretējā joslā / no more JDM

Post by Pauliic »

ļoti labi :cool: :cool:
User avatar
V.I.P.
Posts: 1290
Joined: 13 Jun 2004, 20:43
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Piedzīvojumi pretējā joslā / no more JDM

Post by V.I.P. »

tas mini un jag tur noteikti neko nemaksaa, bet tas lotus gan nebuus par kapeikaam, vinji jau EU +/- 20k maksaa (nu labi, tie gan ar stuuri pareizaa pusee). tas lec aaraa no Tava autoparka. :D
Image
being a better driver is not an unfair advantage...
User avatar
Jūda
Spam addicted
Posts: 2525
Joined: 27 May 2009, 12:51
Has thanked: 4 times
Been thanked: 0

Re: Piedzīvojumi pretējā joslā / no more JDM

Post by Jūda »

Lielisks auto parks 👍

Kā ar apdrošināšanu? NCD caur babajiem uz 10 gadiem uzreiz uztaisīji, vai ej godīgo ceļu?
moro
Posts: 1350
Joined: 03 Jun 2005, 12:59
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Piedzīvojumi pretējā joslā / no more JDM

Post by moro »

V.I.P. wrote: 06 Jan 2021, 11:35 tas mini un jag tur noteikti neko nemaksaa, bet tas lotus gan nebuus par kapeikaam, vinji jau EU +/- 20k maksaa (nu labi, tie gan ar stuuri pareizaa pusee). tas lec aaraa no Tava autoparka. :D
Tev galva neuzsprāgs ja es minēšu ka manam bijušām kolēģim bija pavecs Fiat 500 ikdienai un Huracan brīvdienām? :D
moro
Posts: 1350
Joined: 03 Jun 2005, 12:59
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Piedzīvojumi pretējā joslā / no more JDM

Post by moro »

Jūda wrote: 06 Jan 2021, 16:45 Lielisks auto parks 👍

Kā ar apdrošināšanu? NCD caur babajiem uz 10 gadiem uzreiz uztaisīji, vai ej godīgo ceļu?
Gāju stulbu ceļu, jo neieimportēju Latvijas bonus-malus, sāku ar 0 NCD, Mini apdrošināšana bija ap £900 pirmajā gadā. Tagad ir jūtami mazāk par visām mašīnām kopā.
User avatar
Jūda
Spam addicted
Posts: 2525
Joined: 27 May 2009, 12:51
Has thanked: 4 times
Been thanked: 0

Re: Piedzīvojumi pretējā joslā / no more JDM

Post by Jūda »

Par LV bonus malus neiet runa. Var nopirkt caur babajiem pa 350-400 NCD 9 gadus. Apdrošinies viņu (jebkurš kantoris, kur viņiem ir gali) kantorī uz gadu un tad Tev ir legit NCD 10 gadu. Vismaz Londonā tas ir aktuāli 😄 Ja ir interese varu dabūt kontaktus. Var būt arī nav iespējams, ja ir jau bijusi apdrošināšanas polise iesākta
moro
Posts: 1350
Joined: 03 Jun 2005, 12:59
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Piedzīvojumi pretējā joslā / no more JDM

Post by moro »

Jūda wrote: 06 Jan 2021, 18:30 Par LV bonus malus neiet runa. Var nopirkt caur babajiem pa 350-400 NCD 9 gadus. Apdrošinies viņu (jebkurš kantoris, kur viņiem ir gali) kantorī uz gadu un tad Tev ir legit NCD 10 gadu. Vismaz Londonā tas ir aktuāli 😄 Ja ir interese varu dabūt kontaktus. Var būt arī nav iespējams, ja ir jau bijusi apdrošināšanas polise iesākta
Es zinu ka austrumeiropieši mēdz muhļities :D Pat atskaitot morālus apsvērumus es tam neredzu jēgu - sanāk maksāt par apdrošināšanu kuru var atteikt ja iestājas gadījums un riskēt ar kriminālatbildību. Man arī visas modifikācijas deklarētas :D
User avatar
V.I.P.
Posts: 1290
Joined: 13 Jun 2004, 20:43
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Piedzīvojumi pretējā joslā / no more JDM

Post by V.I.P. »

moro wrote: 06 Jan 2021, 16:59
V.I.P. wrote: 06 Jan 2021, 11:35 tas mini un jag tur noteikti neko nemaksaa, bet tas lotus gan nebuus par kapeikaam, vinji jau EU +/- 20k maksaa (nu labi, tie gan ar stuuri pareizaa pusee). tas lec aaraa no Tava autoparka. :D
Tev galva neuzsprāgs ja es minēšu ka manam bijušām kolēģim bija pavecs Fiat 500 ikdienai un Huracan brīvdienām? :D
uzspraags. :D nesaprotu, kaa var sevi tik ljoti nemiileet, lai brauktu ar tik mazu un nepraktisku auto ikdienaa. :D
ne tu veljuku vari kaut kur aizvest, ne TV no veikala atvest, ne ar draugiem/sievu/draudzeni kaut kur izbraukt, nerunaaju, ja veel kaads siikais.
bet katram savs, taapeec nenosodu.

+ crash testos arii diezgan beediigi rezultaati tiem mini izmeera auto.

tikko krievu youtuberis pret stabu izniicinaaja pashu leetaako cayenni, pirms tam shkjaidiija visaadus JDM un krievu izstraadaajumus, rezultaati nepaarsteidza.
Image
being a better driver is not an unfair advantage...
User avatar
whitej
Posts: 162
Joined: 11 Jun 2012, 21:19
Location: Liepāja
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Piedzīvojumi pretējā joslā / no more JDM

Post by whitej »

V.I.P. wrote:
moro wrote: 06 Jan 2021, 16:59
V.I.P. wrote: 06 Jan 2021, 11:35 tas mini un jag tur noteikti neko nemaksaa, bet tas lotus gan nebuus par kapeikaam, vinji jau EU +/- 20k maksaa (nu labi, tie gan ar stuuri pareizaa pusee). tas lec aaraa no Tava autoparka. :D
Tev galva neuzsprāgs ja es minēšu ka manam bijušām kolēģim bija pavecs Fiat 500 ikdienai un Huracan brīvdienām? :D
uzspraags. :D nesaprotu, kaa var sevi tik ljoti nemiileet, lai brauktu ar tik mazu un nepraktisku auto ikdienaa. :D
ne tu veljuku vari kaut kur aizvest, ne TV no veikala atvest, ne ar draugiem/sievu/draudzeni kaut kur izbraukt, nerunaaju, ja veel kaads siikais.
bet katram savs, taapeec nenosodu.

+ crash testos arii diezgan beediigi rezultaati tiem mini izmeera auto.

tikko krievu youtuberis pret stabu izniicinaaja pashu leetaako cayenni, pirms tam shkjaidiija visaadus JDM un krievu izstraadaajumus, rezultaati nepaarsteidza.
Iedosi linku? Btw - prieks, ka esi atpakaļ šeit! Image

Sent from my SM-G960F using Tapatalk

Honda civic EJ2 - Ex
Honda Civic EJ7
Post Reply