Capella Metallic e34

Visi kas iepirkuši sev jaunu auto un vēlas palielīties tad lielās šajā sadaļā. Nu tad lai labi ripo :)

Moderators: Juzix, Bastard

User avatar
arniks8
Spam addicted
Posts: 7799
Joined: 16 Jun 2017, 21:43
Location: RALLY PURVCIEMS
Has thanked: 1 time
Been thanked: 1 time

Re: Capella Metallic e34

Post by arniks8 »

:cool:
howitzer wrote: 26 Mar 2019, 21:19 Zems kā aizpis muti un ej dirst.
User avatar
opz
Posts: 362
Joined: 30 Sep 2009, 15:43
Location: uk
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Capella Metallic e34

Post by opz »

mega respekts par uzņēmību, man jau sen rokas atmestos, un meklētu citu bundžu! :cool:
User avatar
Capella
Posts: 33
Joined: 08 Oct 2019, 20:49
Location: Valka
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Re: Capella Metallic e34

Post by Capella »

Nofinišētā aizmugures daļa:
Image

Priekšā:
Image

Vakar sāku graizīt arku, lai iemontētu jauno gabalu:
Image
Image
Image

Nekad virsbūvi neesmu metinājis, tāpēc baigais stresiņš, ka tik nesanāk kāda šaize. Galīgi negribās pēc tam ķepināt virsū biezu špakteles kārtu. Redzēsim kā būs. Laik nu kā, būs updeits. :cool:
User avatar
ray112
Posts: 5026
Joined: 24 Jan 2015, 20:07
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Re: Capella Metallic e34

Post by ray112 »

Capella wrote: 05 Aug 2021, 12:40 Nofinišētā aizmugures daļa:
Image

Priekšā:
Image

Vakar sāku graizīt arku, lai iemontētu jauno gabalu:
Image
Image
Image

Nekad virsbūvi neesmu metinājis, tāpēc baigais stresiņš, ka tik nesanāk kāda šaize. Galīgi negribās pēc tam ķepināt virsū biezu špakteles kārtu. Redzēsim kā būs. Laik nu kā, būs updeits. :cool:
Skatoties tās bildes ar rezultātu un pieeju lietām, nekad neiedomātos ka nekad neesi virsbūvi metinājis. Talants noteikti ir :cool:
K.JAY
Posts: 1276
Joined: 24 Jan 2015, 23:53
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Capella Metallic e34

Post by K.JAY »

Kāda kvalitāte remontpanelim? Man pašam ar vajag šo pusi. Interesanti, ka nav vietas mazajam moldingam. Prieks skatīties veciem bmw būs būt
:vells:
User avatar
Capella
Posts: 33
Joined: 08 Oct 2019, 20:49
Location: Valka
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Re: Capella Metallic e34

Post by Capella »

kasiks wrote: 05 Aug 2021, 13:56 Kāda kvalitāte remontpanelim? Man pašam ar vajag šo pusi. Interesanti, ka nav vietas mazajam moldingam. Prieks skatīties veciem bmw būs būt
Man šitā ir pirmā pieredze ar remonta paneļiem. Es teiktu ka kvalitāte ir apmierinoša. Kā tā jau vietas pašas priekš moldingiem ir, bet stiprinājumu caurumu nav. Tie pašam kaut kā būs jāizpīpē.
Image

Šie konkrētie arku paneļi ir no Armando Parts, ja nemaldos bija ap 42 EUR par abām pusēm.
ray112 wrote: 05 Aug 2021, 13:18 Skatoties tās bildes ar rezultātu un pieeju lietām, nekad neiedomātos ka nekad neesi virsbūvi metinājis. Talants noteikti ir :cool:
Reāli pirmā pieredze ar īstu (gāzes) MIGu. Iepriekš biju kaut ko ķepinājis ar flux core MIGu, bet tas galīgi nav priekš auto remonta. Rezultāts tad arī bija kāds bija...
User avatar
Juzix
burnout.lv foto team
Posts: 17035
Joined: 11 Apr 2006, 19:52
Location: LV
Has thanked: 23 times
Been thanked: 0
Contact:

Re: Capella Metallic e34

Post by Juzix »

Apbrīnojama apņēmība!
Image :latvija:
"Ja Tu esi lohs, tad tevi izglabt ir grūti" (c) Petka IV2
"Man principā ir P0HUJ" (c) GG IV2.5
User avatar
Capella
Posts: 33
Joined: 08 Oct 2019, 20:49
Location: Valka
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Re: Capella Metallic e34

Post by Capella »

Yo! Šis tas ir izdarīts, laiks kaut ko parādīt.

Tad nu tā - arka. Smuki piemetināju, palēnām, pa punktiņiem, ik pa laikam dzesējot ar kompresoru:
Image
Image
Image

Viss bija baigi forši, līdz ko es iedomājos pielikt durvis un pačekot panel gapu. :emo:
Image

Viss dirsā. Milzīga sprauga vidus daļā, šaurākas spraugas galos. Un tas ir tikai no šī rakursa skatoties. Ja skatās durvju izvirzījumu kameras virzienā, tad arī viss slikti. Augša un apakša sakrīt, vidus daļā durvis sanāk krietni par augstu. Kādus 3-4mm. Vobšem nekas tāds ko ar durvju regulēšanu varētu paslēpt.

Papsihoju, palamājos. Uzpīpēju, padzēru alu, un papsihoju vēlreiz. :) Kur man bija prāts ka es līdz galam viņu piemetināju ne reizi nepieliekot durvis - es nezinu. Normāls brainfarts.

Long story short, psihie nogāja, izgriezu no donora arku (kura par laimi bija normālā stāvoklī), un piestutēju klāt. Šoreiz regulāri piemērot durvis.
Image
Image

Pašu slieksni no iekšas apstrādāju ar to pašu grunti, kā arī domkrata vietām uzpūtu undercoatingu. Iedomājos ka varētu būt laba ideja, par cik tur veidosies kontakts starp diviem metāliem, un tā grunts tur ilgi neturēs. Bildē gan vēl nav uzklāts:
Image

Sliekšņa ārējā kārta pietakota un pēc tam lēnām punktota pilna šuve:
Image

Te var redzēt trūkstošo daļu, kas sanāk sliekšņa priekšējais gals:
Image

Daļa no tā gala man bija palikusi vesela, tā kā to arī atjaunoju. Tas izliekums zem tās gala daļas ir domāts gan kā noteka, gan kā stiprinājums spārnam:
Image
Image

Un beigu beigās atliek tikai spotveldot (vai pareizāk plugveldot) visu slieksni pilnā garumā:
Image

Piepūtu visu slieksni ar vasku, lai šuves no iekšas nepūst:
Image

Normāls gandarījums par padarīto. Pāris kļūdas pieļāvu, kaut kur gan jau vajadzēs pa špakteles kārtiņai, bet vispārīgi es teiktu ka ir OKEJ. Noteikti varēja labāk, bet laiks iet, un nervi man ir tik cik man ir. Daudz laiku neniekoju, un uzreiz ķēros klāt otrai pusei. Par to arī būs tad nākamais updeits. :beer:
User avatar
ray112
Posts: 5026
Joined: 24 Jan 2015, 20:07
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Re: Capella Metallic e34

Post by ray112 »

Par to vasku, nebija pareizāk to darīt kad viss ir nokrāsots, lai nav tā ka krāso virsbūvi un kaut kur krāsu atgrūž, jo vasks nāk ārā.
User avatar
Capella
Posts: 33
Joined: 08 Oct 2019, 20:49
Location: Valka
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Re: Capella Metallic e34

Post by Capella »

ray112 wrote: 18 Aug 2021, 00:48 Par to vasku, nebija pareizāk to darīt kad viss ir nokrāsots, lai nav tā ka krāso virsbūvi un kaut kur krāsu atgrūž, jo vasks nāk ārā.
Pareizāk tā būtu, jā. Šajā gadījumā es nezinu cik ātri pabeigšu otru slieksni, tāpēc pēc iespējas ātrāk apstrādāju plikās šuves, lai nesāk rūsēt. Tagad arī mitrais laiks sākās, tā kā aprūsē momentāli. Tad kad tas vasks dabū apžūt, tad viņš arī diezgan viegli ar brake klīneri nāk nost. Būs ko pačakarēties, bet labāk tā, nekā brūnas šuves manuprāt. :hvz:
User avatar
andrams
Posts: 397
Joined: 16 Mar 2010, 22:28
Location: Ventspils/Rīga
Has thanked: 0
Been thanked: 3 times

Re: Capella Metallic e34

Post by andrams »

Capella wrote: 18 Aug 2021, 00:14 Kur man bija prāts ka es līdz galam viņu piemetināju ne reizi nepieliekot durvis - es nezinu. Normāls brainfarts.
Ah, been there, done that. :D Galvenais - pirmajā reizē noteikti, ka sanāca čotkāk. :emo:
User avatar
Abit e30
Posts: 1114
Joined: 13 Nov 2011, 13:06
Location: Madona, Rīga
Has thanked: 0
Been thanked: 6 times
Contact:

Re: Capella Metallic e34

Post by Abit e30 »

:cool:
dta
Posts: 50
Joined: 24 Aug 2014, 16:54
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Capella Metallic e34

Post by dta »

Čotka, rokas no pareizās vietas :yo: :cool:

andrams wrote: 18 Aug 2021, 10:42 Ah, been there, done that. :D Galvenais - pirmajā reizē noteikti, ka sanāca čotkāk. :emo:
m2 :dusma: :emo: :drive:
Hazard
Posts: 155
Joined: 29 Jan 2019, 22:11
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Capella Metallic e34

Post by Hazard »

Veiksmi darbos. Kad planos ielas doties ar to?
User avatar
Capella
Posts: 33
Joined: 08 Oct 2019, 20:49
Location: Valka
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Re: Capella Metallic e34

Post by Capella »

Hazard wrote: 22 Aug 2021, 15:58 Veiksmi darbos. Kad planos ielas doties ar to?
Image

Sakrāsos, sapucēs, un tad jau skatīsies. Pagaidām plānots pabeigt krāsošanu, uzlikt turbīnu, nomainīt pāris sīkumus (ūdens sūknis, stūres pirksti un citi sū), un tad jau uz skati. Ceru ka šajā sezonā sanāks kādu apli arī izbraukt. :cool:
andrams wrote: 18 Aug 2021, 10:42 Ah, been there, done that. :D Galvenais - pirmajā reizē noteikti, ka sanāca čotkāk. :emo:
Yessssss. Pirmajā reizē vispār likās ka pa taisno var noslīpēt šuvi, gruntēt un krāsot. Otrajā piegājienā kaut kā galīgi negāja, un šur tur pa kasjakam sanāca. Eh.
Hazard
Posts: 155
Joined: 29 Jan 2019, 22:11
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Capella Metallic e34

Post by Hazard »

Līdzīgi plāni, pēc bundžas remonta un pilnas pakrasošanas jacer ka arī vismaz šogad oktobri uzspešu apli izbraukt :]
User avatar
Capella
Posts: 33
Joined: 08 Oct 2019, 20:49
Location: Valka
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Re: Capella Metallic e34

Post by Capella »

Vīri papīri. Laiks updeitam.

Sakrāsotie sliekšņi:
Image
Image
Image

Te sanāca šmuce. Neliels notecējums lakai, bet es domāju ka šito varēs apslīpēt un izpulēt. Jāsagaida vienīgi lai laka kārtīgi sacietē.
Image

Atnāca vēl labumi. Interkūleris un silikona savienojumi:
Image

Izravēju veco izplūdi un apgriezu otrādāk izplūdes kolektorus. Plāns bija šitā arī atstāt, bet pēc ilgas mērīšanas sapratu ka nebūs. Kreisais kolektors var palikt apgriezts, bet labās puses kolektoram jābūt kā bija. Savādāk turbīna būs pārāk tuvu mašīnas priekšpusei, un vairs nepaliek vieta pat filtram.
Image

Sāku palēnām mērīt un stutēt kopā kolektoru. Te gan no manis piemēru nevajag ņemt metināšanā. Baigais haips par turbo, tāpēc nedaudz sasteidzu un neglīti sanāca:
Image

Šoreiz tā pamazāk bilžu, jo vienkārši gribās pabeigt un beidzot izbraukt. Būs vēl!
User avatar
5STAR
Posts: 146
Joined: 29 Nov 2018, 00:14
Location: Rīga
Has thanked: 0
Been thanked: 2 times

Re: Capella Metallic e34

Post by 5STAR »

Viss pa zolīdo :cool:
User avatar
ray112
Posts: 5026
Joined: 24 Jan 2015, 20:07
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Re: Capella Metallic e34

Post by ray112 »

Laka izpulesies par to vari neuztraukties, galvenais kad slīpēsi ar ūdenspapīru, dari to ar cietu klucīti pamatā, lai tiek noslīpēts pats izvirzījums(notecējuma vieta). Dadot to vkn ar roku, pastāv risks ka apkārt notecējumam var izslīpēt cauri lakai.
User avatar
GG.
Posts: 15709
Joined: 30 Oct 2011, 23:05
Location: Lielā Xadene
Has thanked: 0
Been thanked: 5 times

Re: Capella Metallic e34

Post by GG. »

No sākuma ar žileti kā ar ēveli noskrāpē notecējumu gandrīz gludu un tad slīpē. Samazināsi risku apkārt izraut cauri.
Post Reply