Mersis trasē. CLK230 W208

Visi kas iepirkuši sev jaunu auto un vēlas palielīties tad lielās šajā sadaļā. Nu tad lai labi ripo :)

Moderators: Juzix, Bastard

ficux
Posts: 250
Joined: 29 Jan 2015, 16:31
Location: Rīga
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Mersis trasē. CLK230 W208

Post by ficux »

Nu ko, brīvs vakars un izdomāju uzcept jaunā auto topiku.

Tātad, trases sierrs pārdots un cerēju uzlikt pauzi šim dārgajam hobijam. Bet izturēju tikai knapi 2 mēnešus :emo:

Esmu tas lohs, kuram vajag "vismaz nav kā citiem", plus skops. Tātad kosmonauti ar saviem e36 un e46 nav man pa ceļam. OK, kam vēl ir rwd un manuālis, un budžets ap 1,5k? Nu man kaut kā beigās vistuvākais iekrita CLK mersis.

Tātad, CLK230 W208 2000.gada 5 ātrumi manuālis. No komplektācijas pliks un nabags. Nu tā, ka vispār nekā. Auduma beņķi, disku maģis, lūka (nestrādā), kaut kad bijis A/C. Ā nu no ekstrām vispār var minēt, ka ir grīda, ir spārni, iepriekšējais īpašnieks deva līdzi durvis, jo durvis diemžēl vairs nav (rūsa)

Bilde no iegādes dienas:
Image

Bija protams pēc pirkuma remonti. Bremžu diski un kluči pakaļā, kartera ventilācija motoram un pagaidām tas pat ir viss. :cool:

Tad sastādīts īss plāns, lai brauktu trasē - sēdinātas atsperes, vārīts reduktors, hidro rocene.
Reduktors ček
Image

Atsperes ček
Image

Hidra ček. Nu un stūre vēl kā ekstra, bet īstenībā diezgan izmainīja ērtību braukt trasē.
Image

Tad pirmā trase bijo Rumbula, #driftport. Tad vēl hidras nebija. Bet pirmais izbrauciens gana sekmīgs, tikai pa slapju. Un tandēmos arī nesanāca uzbraukt. Secinājums - būs braucējs, tik vēl jāpieslīpē prasmes pašam un spējas mersim. Ā un beigās jau mājupceļā ap 500m no garāžas krustojumā uz sausa asfalta nocirtu pusasi :D . Labi, ka arī to iepriekšējais saimnieks vienu iedeva līdzi, nākamajā dienā nomainīta
Image

Tālāk pirmā drifta diena 333. Mainīgi laikapstākļi, bet kad man jābrauc, visu laiku slapjš. Tik pašā sākumā sanāca nokurināt vienu pāri riepu. Kopumā diena bez tehniskām problēmām, tik beigās sāka sajūga pedālis iekrist grīdā. Pāris reizes uzkačā un atkal ir. Tā itkā šķidrums uzvārījies un/vai gaiss sistēmā.
Un atziņas par merša spējām, ka uz slapja bez cerībām visas behas ātrākas. Varētu būt saistīts ar vecām ziemenēm 205/55 R16, varētu būt savirze pilnīgi auzās. Nu un svars arī nepalīdz, nedaudz virs 1400kg, plus izsvarojums apmēram 60:40.
Pāris trases foto:
Image
Image
Image
Image

Tad vēl prasījās lampas uzpulēt, nomainīju arī nepareizās krāsas spoguli. Un sāku jau atvieglināt nedaudz, ravējot ārā kondišku. Visu vēl neizņēmu.
Before and after
Image


Tālākie plāni ir atvieglināt un sameklēt saķeri. Ieteikumi par šo laipni gaidīti. Gan jau uz sausa arī būs jāmeklē lielāka jauda, tad jāsāk ar kompresoru spēlēties. Internets saka, ka uzliekot citu skriemeli, nav vēl kompis jāmaina un beņa arī pietiek tam. Un pat draudzene teica, ka esot par klusu, laiks taisīt kaut kādu izpūtēju arī.

Šobrīd pagaidām tik tālu, auto pie manis tikai mēnesi. Un 3 dienas.
Last edited by ficux on 09 Aug 2022, 21:21, edited 2 times in total.
User avatar
howitzer
M30
Posts: 28619
Joined: 18 Aug 2010, 15:02
Location: мясо, матюки, убийство и голые сиськи
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Re: Mersis ne pa kaifu. CLK230 W208

Post by howitzer »

Pls apdeitus daudz un dikti.
Mersis pat ļoti pa kaifu.
"Drifting a front wheel drive car is like bangin`your sister-it may be fun but it`s wrong!"-Unknown

Image
モンク島の戦士 / Monku-jima no senshi
krabiz
Posts: 391
Joined: 05 Jun 2016, 22:52
Location: LV
Has thanked: 0
Been thanked: 2 times

Re: Mersis ne pa kaifu. CLK230 W208

Post by krabiz »

Gut gemacht, turpinājums vajag.

šie CLK baigi underrated un nu jau ir grūti labu atrast.
"316iA kompakts man ir brīvdienu izbraucieniem"
User avatar
howitzer
M30
Posts: 28619
Joined: 18 Aug 2010, 15:02
Location: мясо, матюки, убийство и голые сиськи
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Re: Mersis ne pa kaifu. CLK230 W208

Post by howitzer »

Plus, kā savā laikā bomž driftotājs varu pateikt, ka vecas ziemenes nekam neder, tāpēc arī behas ātrākas. Been there, done that. Man arī pašā sākumā likās, ka vajag, lai pēc iespējas vairāk slīd, bet uzliekot normālas vasarenes, beidzot varēja arī pabraukt, nevis vislaik tīties riņķī un atraut understeeru.
Uzliec normālas mizas un varēsi gan labāk paātrināties, gan labāk stūrēt ar gāzes pedāli.
Par kompresoru - pirms "čipo" ar citu rullīti, varbūt sākumā labāk noskaidrot, vai esošais dod vajadzīgo būstu (tie mēdz sadilt) un, ja nē, tad rebildot un tad likt virsū ar niknāku rullīti.
"Drifting a front wheel drive car is like bangin`your sister-it may be fun but it`s wrong!"-Unknown

Image
モンク島の戦士 / Monku-jima no senshi
ficux
Posts: 250
Joined: 29 Jan 2015, 16:31
Location: Rīga
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Mersis ne pa kaifu. CLK230 W208

Post by ficux »

Pieņemu ziedojumus. Naudas vai riepu formā
User avatar
howitzer
M30
Posts: 28619
Joined: 18 Aug 2010, 15:02
Location: мясо, матюки, убийство и голые сиськи
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Re: Mersis ne pa kaifu. CLK230 W208

Post by howitzer »

Bet vispār, lūdzu - Tavs jaunais theme songs:
» Skatīties Youtube

"Drifting a front wheel drive car is like bangin`your sister-it may be fun but it`s wrong!"-Unknown

Image
モンク島の戦士 / Monku-jima no senshi
User avatar
GG.
Posts: 15716
Joined: 30 Oct 2011, 23:05
Location: Lielā Xadene
Has thanked: 0
Been thanked: 5 times

Re: Mersis ne pa kaifu. CLK230 W208

Post by GG. »

Topiks uz kaifa, paldies.

Kāda izmēra mizas pieņem? Man tūliņ būs 2gab teju jaunas 195/50r15, bet Tev laikam par mazu, ne?
ficux
Posts: 250
Joined: 29 Jan 2015, 16:31
Location: Rīga
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Mersis ne pa kaifu. CLK230 W208

Post by ficux »

GG. wrote: 04 Jun 2022, 00:34 Topiks uz kaifa, paldies.

Kāda izmēra mizas pieņem? Man tūliņ būs 2gab teju jaunas 195/50r15, bet Tev laikam par mazu, ne?
Ja ir vasaras, ņemu. Uz pakaļas vēl uzlien ar pareizajiem diskiem. Man pagrabā tikai ziemenes. Tā ir, kad dzīvo pēc principa "vecas ziemenes ir vasarenes" uz visiem daily auto.
Foto ar r15
Image
ficux
Posts: 250
Joined: 29 Jan 2015, 16:31
Location: Rīga
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Mersis ne pa kaifu. CLK230 W208

Post by ficux »

howitzer wrote: 03 Jun 2022, 23:51 Bet vispār, lūdzu - Tavs jaunais theme songs:
http://www.youtube.com/watch?v=k5Y3Ppzdl7k
Tie tak 80tie. Mers jau 90to dizains
User avatar
andrams
Posts: 400
Joined: 16 Mar 2010, 22:28
Location: Ventspils/Rīga
Has thanked: 0
Been thanked: 3 times

Re: Mersis ne pa kaifu. CLK230 W208

Post by andrams »

Par jaudu - jā, kā howis minēja, jāsaprot, vai esošais pūš to, kas viņam ir jāpūš. Prefam laikam bija M62 kompresors ar sajūgu uz skriemeļa, tas mēdza nedarīt lietas, kad K40 relejs kaut ko nodarbojās ar sūdu. Nu, elektronikas problēmas… FL bija bikiņ vairāk jaudas no bikiņ mazāka kompresora (M45), bet laikam tāpēc, ka tam bija maziņš skriemelis un tas griezās visu laiku, tikai koriģēja pūtienu ar 2 droselēm. Stockā kaut kādi 0.5-0.6 bar virsspiedienu viņam būtu jāsaventilē for sure. MAFā nav eļļa? :D

Bet vispār - patīk, ka kādam ir W208, un ka tas kāds vairs neesmu es :reeka:
ficux
Posts: 250
Joined: 29 Jan 2015, 16:31
Location: Rīga
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Mersis ne pa kaifu. CLK230 W208

Post by ficux »

andrams wrote: 04 Jun 2022, 11:21 Par jaudu - jā, kā howis minēja, jāsaprot, vai esošais pūš to, kas viņam ir jāpūš. Prefam laikam bija M62 kompresors ar sajūgu uz skriemeļa, tas mēdza nedarīt lietas, kad K40 relejs kaut ko nodarbojās ar sūdu. Nu, elektronikas problēmas… FL bija bikiņ vairāk jaudas no bikiņ mazāka kompresora (M45), bet laikam tāpēc, ka tam bija maziņš skriemelis un tas griezās visu laiku, tikai koriģēja pūtienu ar 2 droselēm. Stockā kaut kādi 0.5-0.6 bar virsspiedienu viņam būtu jāsaventilē for sure. MAFā nav eļļa? :D

Bet vispār - patīk, ka kādam ir W208, un ka tas kāds vairs neesmu es :reeka:
MAFā eļļas nebija daudz, tik cik nosēdumi. Iztīrīts arī jau. Un pūš kaut ko arī, jo divreiz jau nopūta ieplūdes trubu nost. Vajadzētu gan uzlikt dačiku.
Vispār šitas mersis tehniski labā stāvoklī, plus ir arī grīda. Iepriekšējais īpašnieks jau bija apakšu sakopis. Vēl neviena skrūve nav radījusi problēmas :cool:
User avatar
rrrainis
Posts: 4470
Joined: 14 Sep 2008, 19:06
Location: Riga
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Mersis ne pa kaifu. CLK230 W208

Post by rrrainis »

Āķi ņem nost un pārdod :D
Jeep Grand Cherokee
Toyota Corolla
BMW E91 320D
VAZ 2105
Audi S8
ficux
Posts: 250
Joined: 29 Jan 2015, 16:31
Location: Rīga
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Mersis ne pa kaifu. CLK230 W208

Post by ficux »

rrrainis wrote: 07 Jun 2022, 00:10 Āķi ņem nost un pārdod :D
Āķis uz atslēgu, kuras man nav. Bet jā, jānoņem ir, nav arī vēlams driftā ar āķi braukt. Uzkabinās kādam tur radiatoru vai ko citu
Artis01
Posts: 244
Joined: 26 Oct 2018, 09:35
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Mersis ne pa kaifu. CLK230 W208

Post by Artis01 »

Lieks svars tomēr.
ficux
Posts: 250
Joined: 29 Jan 2015, 16:31
Location: Rīga
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Re: Mersis ne pa kaifu. CLK230 W208

Post by ficux »

Dīvaini braukt trasē ar stock izpūtēju. Nevar pēc skaņas saprast, kādi apgriezieni. Un draudzene arī saka, no malas izskatās slikti, ja nav skaņas.
Tad nu vienā vakarā uztapa taisnā rore 60mm ar vienu klusinātāju galā. Tagad gan liekas, ka vajadzēja vēl rezonatoru ielikt. Bet nu svara ziņā liels ieguvums.
Image

Citā vakarā izdomāju nodarboties ar nedaudz huiņu :emo:
Ideja, ka kastei pārāk mazs ieplūdes caurums un šitā būs labāk. Centos netaisīt caurumus motora pusē, lai nerauj karstu gaisu.
Image

Un tikko saņemts kloķenes skriemeļa adapteris, lai iegrieztu kompresoru ātrāk. Saka, ka +0.2bar no šitā būs un apmēram +30hp. Jāliek virsū un jāskatās
Image

Tagad pa labam būtu sačipot.
User avatar
Juzix
burnout.lv foto team
Posts: 17038
Joined: 11 Apr 2006, 19:52
Location: LV
Has thanked: 23 times
Been thanked: 0
Contact:

Re: Mersis ne pa kaifu. CLK230 W208

Post by Juzix »

ficux wrote: 16 Jun 2022, 21:49

Citā vakarā izdomāju nodarboties ar nedaudz huiņu :emo:
Ideja, ka kastei pārāk mazs ieplūdes caurums un šitā būs labāk. Centos netaisīt caurumus motora pusē, lai nerauj karstu gaisu.
Spoiler
Show
Image
Te nebūtu bijis gudrāk sagraizīt lukturi, kā to dara bembisti, un gaisa pievadu pievilkt normāli no ārpasaules?
Image :latvija:
"Ja Tu esi lohs, tad tevi izglabt ir grūti" (c) Petka IV2
"Man principā ir P0HUJ" (c) GG IV2.5
User avatar
*Sicram
Posts: 28461
Joined: 04 May 2008, 00:29
Location: Latvija, Rīga
Has thanked: 3 times
Been thanked: 0
Contact:

Re: Mersis pa kaifu trasē. CLK230 W208

Post by *Sicram »

šitam, nu tam saurbtā gaisa kaste, modam es vispār neticu. Tam metāla gabalam un citai siknsai gan es ticu.
Piedāvāju kvalitatīvus foto pakalpojumus !
PM vai 29764007



Jā, Pavasara 2019. uzmetēji ir Fretka/Vilciens/Abit
User avatar
howitzer
M30
Posts: 28619
Joined: 18 Aug 2010, 15:02
Location: мясо, матюки, убийство и голые сиськи
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Re: Mersis pa kaifu trasē. CLK230 W208

Post by howitzer »

Ak dievs nu neeeeee, termoss uz 4cyl motora fuck shit...
"Drifting a front wheel drive car is like bangin`your sister-it may be fun but it`s wrong!"-Unknown

Image
モンク島の戦士 / Monku-jima no senshi
User avatar
UldisUldis
Posts: 4528
Joined: 22 Jan 2015, 16:58
Location: Smiltene, Rīga
Has thanked: 0
Been thanked: 4 times

Re: Mersis pa kaifu trasē. CLK230 W208

Post by UldisUldis »

Cik viņam ir standarta jauda?
User avatar
*Sicram
Posts: 28461
Joined: 04 May 2008, 00:29
Location: Latvija, Rīga
Has thanked: 3 times
Been thanked: 0
Contact:

Re: Mersis pa kaifu trasē. CLK230 W208

Post by *Sicram »

UldisUldis wrote: 17 Jun 2022, 10:42 Cik viņam ir standarta jauda?
190zs/280nm? Nu tip 328i žurcīte.
Piedāvāju kvalitatīvus foto pakalpojumus !
PM vai 29764007



Jā, Pavasara 2019. uzmetēji ir Fretka/Vilciens/Abit
Post Reply