arniks8 mk2 jetta powered by \\\Valveris
- petka17
- Posts: 7271
- Joined: 30 Sep 2010, 00:18
- Location: Zaļās želejas racing tiim
- Has thanked: 0
- Been thanked: 4 times
Re: arniks8 mk2 jetta powered by \\\Valveris
Nav jau tikai demferī problēma, var būt jebkur balansējumā. manā gadījumā bija demferis, jo visu pārējo es biju balansējis, samainījis utt. Cik skatījos, tad kloķeni es nepiefiksēju, ka balansēji.. Moš tur kaut kas?arniks8 wrote: ↑25 Jun 2026, 13:10Man demferis ir tāds skumīgs, bet viņus nevar dabūt. Man bija doma paņemt no 8v demferi un virpā noraut skaidu, lai der priekš 16v. Katrā gadījumā tagad to uzgriezni likšu uz vītņu līmespetka17 wrote: ↑25 Jun 2026, 11:48 Arnix, tev normāls fistings pašam ar sevi sanācis.
Man ar Supru bija līdzīgi, bet nu ilgāk un lēnāk. Skaties vai tev nav kaut kur vibrācija motorā? maza un ne gluži jūtama. Man bija demferis ne izģērbies, bet ne arī svežaks un tas radīja mini vibrāciju no kā skrūves pašas nāca vaļā un grenadē motoru.![]()
Katrā ziņā - moš pienācis K20 swapa laiks? Būs normāls frankenšteins
Tu daudz, bled, neaizdedz kamēr tu, bled, jebalā nedabūn! ©IzdedzesVīrs#IzdedzesVīrs2017
Tikai mopēdi (TM)
Tikai mopēdi (TM)
Re: arniks8 mk2 jetta powered by \\\Valveris
Vadīklas liektajiem vārstiem mainam by default. Tur nav ko riskēt, nemaksā vadīklas neko daudz. Savādāk itin beži mēdz jaunie vārsti uzkārties (kad dzinējs labi uzsildīts) un atkal motoršādens klāt.
Redzot sadaleni, es teiktu, ka nocirstais spriegotājs ir sekas, nevis cēlonis. Nav nekad nekas tāds redzēts oldskūla vag'iem, neiegriezi to dzelzi RPM, kas šim nav paredzēts (nevajag aizrauties ar RPM celšanu auto ar kompensatoriem)?
Tur būs ar garantiju arī paceltas špiļkas "kakliņiem", es teiktu, ka galva cūkām. Hvz cik viegli tagad dabūt kr/9a/abf
Redzot sadaleni, es teiktu, ka nocirstais spriegotājs ir sekas, nevis cēlonis. Nav nekad nekas tāds redzēts oldskūla vag'iem, neiegriezi to dzelzi RPM, kas šim nav paredzēts (nevajag aizrauties ar RPM celšanu auto ar kompensatoriem)?
Tur būs ar garantiju arī paceltas špiļkas "kakliņiem", es teiktu, ka galva cūkām. Hvz cik viegli tagad dabūt kr/9a/abf
- arniks8
- Spam addicted
- Posts: 9210
- Joined: 16 Jun 2017, 21:43
- Location: RALLY PURVCIEMS
- Has thanked: 2 times
- Been thanked: 2 times
Re: arniks8 mk2 jetta powered by \\\Valveris
Par cik iepriekš viss bija ok, neko nebalansēju saliku atpakaļ kā bija. Es tik virzuļus nosvēru, pārbaudīju vai nav starpības svarā, bet tie bija teju identiskipetka17 wrote: ↑25 Jun 2026, 16:55Nav jau tikai demferī problēma, var būt jebkur balansējumā. manā gadījumā bija demferis, jo visu pārējo es biju balansējis, samainījis utt. Cik skatījos, tad kloķeni es nepiefiksēju, ka balansēji.. Moš tur kaut kas?arniks8 wrote: ↑25 Jun 2026, 13:10Man demferis ir tāds skumīgs, bet viņus nevar dabūt. Man bija doma paņemt no 8v demferi un virpā noraut skaidu, lai der priekš 16v. Katrā gadījumā tagad to uzgriezni likšu uz vītņu līmespetka17 wrote: ↑25 Jun 2026, 11:48 Arnix, tev normāls fistings pašam ar sevi sanācis.
Man ar Supru bija līdzīgi, bet nu ilgāk un lēnāk. Skaties vai tev nav kaut kur vibrācija motorā? maza un ne gluži jūtama. Man bija demferis ne izģērbies, bet ne arī svežaks un tas radīja mini vibrāciju no kā skrūves pašas nāca vaļā un grenadē motoru.![]()
Katrā ziņā - moš pienācis K20 swapa laiks? Būs normāls frankenšteins
Cik es iebāzu citus vārstus tajās vadīklās, viss šķita ok. Spriegotājs nav nocirsts, tupa uzgrieznis atskrūvējās līdz ar to spriegotājam pazuda spriegojums. Nebija nekādi kosmiskie abaroti, tas pie kādiem 5.5-6k notika, bet pagājušajā gadā varēju mierīgi griest viņu līdz 7.5k, tā nav īsti problēma.Agnisr wrote: ↑25 Jun 2026, 17:57 Vadīklas liektajiem vārstiem mainam by default. Tur nav ko riskēt, nemaksā vadīklas neko daudz. Savādāk itin beži mēdz jaunie vārsti uzkārties (kad dzinējs labi uzsildīts) un atkal motoršādens klāt.
Redzot sadaleni, es teiktu, ka nocirstais spriegotājs ir sekas, nevis cēlonis. Nav nekad nekas tāds redzēts oldskūla vag'iem, neiegriezi to dzelzi RPM, kas šim nav paredzēts (nevajag aizrauties ar RPM celšanu auto ar kompensatoriem)?
Tur būs ar garantiju arī paceltas špiļkas "kakliņiem", es teiktu, ka galva cūkām. Hvz cik viegli tagad dabūt kr/9a/abf![]()
Es jau pasūtīju gan vārstus, gan visu pārējo, lai pa nedēļas nogali varētu visu stellēt kopā, bet tagad atgādināji ka špiļkas točna bija paceltas, njā nāksies tomēr pirkt citu galvu. Nopirkt var, bet būs vadīklas jāmaina, man vnk slikta pieredze ar to ka gaidīju 2 mēn līdz to man izdarīja
- howitzer
- M30
- Posts: 29504
- Joined: 18 Aug 2010, 15:02
- Location: мясо, матюки, убийство и голые сиськи
- Has thanked: 0
- Been thanked: 2 times
Re: arniks8 mk2 jetta powered by \\\Valveris
Kur Tu vadīklas mainīji? Manas behas vadīklas Gaujas ielā baigi naski samainīja.
"Drifting a front wheel drive car is like bangin`your sister-it may be fun but it`s wrong!"-Unknown
モンク島の戦士 / Monku-jima no senshi
モンク島の戦士 / Monku-jima no senshi
- arniks8
- Spam addicted
- Posts: 9210
- Joined: 16 Jun 2017, 21:43
- Location: RALLY PURVCIEMS
- Has thanked: 2 times
- Been thanked: 2 times
- arniks8
- Spam addicted
- Posts: 9210
- Joined: 16 Jun 2017, 21:43
- Location: RALLY PURVCIEMS
- Has thanked: 2 times
- Been thanked: 2 times
Re: arniks8 mk2 jetta powered by \\\Valveris
Apskatoties cik rrr maksā 16v galvas, ss.com no ceškām lētos 16v ar vairs nevar dabūt, sāk maisīties pa galvu domas ka mošk izcelto kakliņu špiļkas jāsaliek uz helicoiliem un to vienu sapisto kakliņu čut jānofrēzē
. Jāpagaida kad dabūšu atbildi no viena džeka kas viņam ir palicis pieejams, bet pagaidām neizskatās daudzsološa situācija 
- howitzer
- M30
- Posts: 29504
- Joined: 18 Aug 2010, 15:02
- Location: мясо, матюки, убийство и голые сиськи
- Has thanked: 0
- Been thanked: 2 times
Re: arniks8 mk2 jetta powered by \\\Valveris
Uzzvani uz Gaujas ielu, apjautājies. Vismaz agrāk bija normāls kantoris.
"Drifting a front wheel drive car is like bangin`your sister-it may be fun but it`s wrong!"-Unknown
モンク島の戦士 / Monku-jima no senshi
モンク島の戦士 / Monku-jima no senshi