Ch: 318i e30
- *Sicram
- Posts: 28469
- Joined: 04 May 2008, 00:29
- Location: Latvija, Rīga
- Has thanked: 4 times
- Been thanked: 0
- Contact:
Re: Ch: 318i e30
EV NU ?DeeCee wrote:kkā biki garlaicīgi balts ar gaišu hromu izskatāsvajag kkādu odziņu(rūsas trūkums neskaitās
)
Jūs gribiet, lai Č taisa hapo kupejiņu ? :/
Viss ir zaibis, vienkārši smuks auto
Es laikam vecs palieku
Piedāvāju kvalitatīvus foto pakalpojumus !
PM vai 29764007
Jā, Pavasara 2019. uzmetēji ir Fretka/Vilciens/Abit
PM vai 29764007
Jā, Pavasara 2019. uzmetēji ir Fretka/Vilciens/Abit
- Micuks
- Posts: 2876
- Joined: 12 Aug 2006, 21:23
- Location: Rīga
- Has thanked: 0
- Been thanked: 0
- Contact:
Re: Ch: 318i e30
Tas auto jau pats par sevi ir odziņa
Nekādu citu pusaudžu iecienītu jebatuningu ar stikeriem, rūsu un citu hreņu nevajag
Nekādu citu pusaudžu iecienītu jebatuningu ar stikeriem, rūsu un citu hreņu nevajag
- howitzer
- M30
- Posts: 29504
- Joined: 18 Aug 2010, 15:02
- Location: мясо, матюки, убийство и голые сиськи
- Has thanked: 0
- Been thanked: 2 times
Re: Ch: 318i e30
Neviens hulis, kurš normāli nespolē, nav smuks, lai cik nesapuvis un sterils tas arī būtu!*Sicram wrote:EV NU ?DeeCee wrote:kkā biki garlaicīgi balts ar gaišu hromu izskatāsvajag kkādu odziņu(rūsas trūkums neskaitās
)
Jūs gribiet, lai Č taisa hapo kupejiņu ? :/
Viss ir zaibis, vienkārši smuks auto
Es laikam vecs palieku
Esi nopircis BMW, tad sāc labi ātri to mācīties!
"Drifting a front wheel drive car is like bangin`your sister-it may be fun but it`s wrong!"-Unknown
モンク島の戦士 / Monku-jima no senshi
モンク島の戦士 / Monku-jima no senshi
Re: Ch: 318i e30
Nekas, gan jau drīz viņš pacels paklāju un sapratīs, ka grib tomēr jaudīgāku e30.Rolex wrote:Nezinu kā tev ar klīrensiem, bet vakar smuki nošļūci pa guļošo Jelgavā pie promenādes.Ch. wrote:Andzhu, diez vai es tajā auto vedīšu kartupeļus.ja ar vārdiem "kartupeļu maiss" apzīmē mazās, tad par cik piekare ir daudz stingrāka, kraujot iekša svaru klīrenss sevišķi neizmainās.
Re: Ch: 318i e30
Bildē no priekšas ļoti patīk, no aizmugures nu tā, kaut kas pietrūkst. 
Bez mašīnām mūsdienās nav iedomājams pilnīgi nekas... 
Re: Ch: 318i e30
Nekas, ja kaut kas pietrūkst - ir kur augt.
Jimmys lūpa man nepatīk.
Pagaidām plānā jopojām paliek priekšu nolaist bish zemāk, piemetināt divus spīdīgus ņeržas uzgaļus izpūtējam un padomāt par kkādiem maziem akcentiņiem (motorsport disku centriņi un vēl šis tas).
Un VARBŪŪŪT uzstādīt Mtech1 astīti, kas mētajās garažā.
+ Prikoļna visu laiku saņemt
žestus!
Pat ar mk1 šķiet, nebija tik bieži. 
Riktīgi pozitīvs fīlings vizinoties saulainā laikā un skaļi klausoties AC/DC.
Un VARBŪŪŪT uzstādīt Mtech1 astīti, kas mētajās garažā.
+ Prikoļna visu laiku saņemt
Riktīgi pozitīvs fīlings vizinoties saulainā laikā un skaļi klausoties AC/DC.
Sodit slidgultnus uz spiediena
- Volfsburgs
- Posts: 8967
- Joined: 16 Dec 2012, 23:34
- Has thanked: 0
- Been thanked: 5 times
Re: Ch: 318i e30
Izpūtējs strīķējās. Bet gribot negribot nāksies pārtaisīt - šodien uz vantenieka stiprinājumi kapitulēja. Šobrīd viss turās uz bagāžas štropēm.Rolex wrote:Nezinu kā tev ar klīrensiem, bet vakar smuki nošļūci pa guļošo Jelgavā pie promenādes.Ch. wrote:Andzhu, diez vai es tajā auto vedīšu kartupeļus.ja ar vārdiem "kartupeļu maiss" apzīmē mazās, tad par cik piekare ir daudz stingrāka, kraujot iekša svaru klīrenss sevišķi neizmainās.
Sodit slidgultnus uz spiediena
- howitzer
- M30
- Posts: 29504
- Joined: 18 Aug 2010, 15:02
- Location: мясо, матюки, убийство и голые сиськи
- Has thanked: 0
- Been thanked: 2 times
Re: Ch: 318i e30
Salīdzināji stikerbombotu, nopuvušu FWD černi ar zolīda paskata bimmeri.Ch. wrote:
+ Prikoļna visu laiku saņemtžestus!
Pat ar mk1 šķiet, nebija tik bieži.
"Drifting a front wheel drive car is like bangin`your sister-it may be fun but it`s wrong!"-Unknown
モンク島の戦士 / Monku-jima no senshi
モンク島の戦士 / Monku-jima no senshi
Re: Ch: 318i e30
mk1 nebija stockerbombahowitzer wrote:Salīdzināji stikerbombotu, nopuvušu FWD černi ar zolīda paskata bimmeri.Ch. wrote:
+ Prikoļna visu laiku saņemtžestus!
Pat ar mk1 šķiet, nebija tik bieži.
Sodit slidgultnus uz spiediena
Re: Ch: 318i e30
Miglas vajag priekšā. Jimmy lūpa domāta lohiem. Mtech1 šādam clean-car jau izleks bezjēdzīgi. Parastā astīte derētu ideāli.Ch. wrote:Nekas, ja kaut kas pietrūkst - ir kur augt.Jimmys lūpa man nepatīk.
Pagaidām plānā jopojām paliek priekšu nolaist bish zemāk, piemetināt divus spīdīgus ņeržas uzgaļus izpūtējam un padomāt par kkādiem maziem akcentiņiem (motorsport disku centriņi un vēl šis tas).
Un VARBŪŪŪT uzstādīt Mtech1 astīti, kas mētajās garažā.
+ Prikoļna visu laiku saņemtžestus!
Pat ar mk1 šķiet, nebija tik bieži.
Riktīgi pozitīvs fīlings vizinoties saulainā laikā un skaļi klausoties AC/DC.
Un, protams, izpūtēju taisni pieliec...
Re: Ch: 318i e30
Ok lolttd wrote:Miglas vajag priekšā. Jimmy lūpa domāta lohiem. Mtech1 šādam clean-car jau izleks bezjēdzīgi. Parastā astīte derētu ideāli.Ch. wrote:Nekas, ja kaut kas pietrūkst - ir kur augt.Jimmys lūpa man nepatīk.
Pagaidām plānā jopojām paliek priekšu nolaist bish zemāk, piemetināt divus spīdīgus ņeržas uzgaļus izpūtējam un padomāt par kkādiem maziem akcentiņiem (motorsport disku centriņi un vēl šis tas).
Un VARBŪŪŪT uzstādīt Mtech1 astīti, kas mētajās garažā.
+ Prikoļna visu laiku saņemtžestus!
Pat ar mk1 šķiet, nebija tik bieži.
Riktīgi pozitīvs fīlings vizinoties saulainā laikā un skaļi klausoties AC/DC.![]()
Un, protams, izpūtēju taisni pieliec...
Re: Ch: 318i e30
Meeeega paldies jūzerim Kars par donoru!
Tiešām respect par to, ka noturējies un norezervēji.
Par auto nākotni vēl nav izlemts kas un kā, bet skaidrs ir tas, ka dzinējs (S50B30us no amerikāņu e36 M3) un vēl viskkas ceļos uz balto!
Bet nu braukt ir riktīgi prikolīgi. Auto iet tiešām lieliski. M52B28 e30 pienes ūdeni (piedod, howi
).
Skatīt auto priekšplānā:

Un pats labākais !

Par auto nākotni vēl nav izlemts kas un kā, bet skaidrs ir tas, ka dzinējs (S50B30us no amerikāņu e36 M3) un vēl viskkas ceļos uz balto!
Bet nu braukt ir riktīgi prikolīgi. Auto iet tiešām lieliski. M52B28 e30 pienes ūdeni (piedod, howi
Skatīt auto priekšplānā:

Un pats labākais !

Sodit slidgultnus uz spiediena
- Volfsburgs
- Posts: 8967
- Joined: 16 Dec 2012, 23:34
- Has thanked: 0
- Been thanked: 5 times
