Par pogu, mēģināšu tikt pie oem pogas lai varētu iztikt bez tūninga.
Tad nu divus vakarus esmu nodarbojies ar pdc tēmu.
Sāku ar to, ka dabūju vadus, sataisīju priekšējos pdc vadus, saliku sensorus priekšā un uz dzirdi viņi tikšķ, bet nestrādā salonā skaņas signāls, tad paklausot aizmugures sensorus, kreisais ārējais bez dzīvības pazīmēm, nomainīju to pret priekšā strādājoša, bet joprojām nekā, tad papētīju vadu un tas bija iekšēji bojāts, atkal zvans detaļu džekam un jā vēl pēdējais oem pdc vads palicis, sataisīju vadu un nu aizmugures pdc sensors strādā.
Tagad strādā visi pdc sensori, bet salonā joprojām poga izmet kļūdu, ka sistēma nedarbojas, labi nav te ko zīlēt man taču ir dators un slēdzam klāt.
Atvēru vaļā sadaļu uzbaudīt vai pdc sensori redz priekšā šķērsli, jā visi redz tātad paši sensori nemurgo.
Iegāju kļūdās un ir viena aktīva kļūda par akustisko aizmugurējo skaņu, šeit es mazliet apmaldījos.
Tad lai viss paliktu mazliet vieglāk iegāju opcijā aktivizēt pdc sensorus, pašu pdc pogu, pdc skaņas signālu priekšai, pdc skaņas signālu aizmugurei.
aktivizēju priekšējo pdc skaņas signālu un jā, zem paneļa signāls noskan, ieslēdzu aizmugurējo skaņas signālu un klusums, šeit apmaldījos jo likās ka skaņai ir jānāk no tā paša signāla kas ir zem paneļa jo viņam pienāk daudz vadu, tad nu meklēju kur aiziet vadi, pīkstināju cauri no bloka uz priekšu, bet nekā.
Tad pēc pāris h testiem ar datoru, salona pajaukšanu, iegāju bmw real oem lapā un sāku meklēt kas ietilps pdc sistēmā un tur pamanīju vienu detaļu ko iemetu google un google izmeta bildi kur tā detaļa nāk.
tātad aizmugurē labajā tumbā ir iekšā pdc skaņas signāls aizmugures sensoriem, izņēmu aizmugurējo krēslu, un jā stāv pliks vads bez paša skaņas signāla, kur viņš pazudis nezinu, bet kāds šeit kādreiz ir bijis.
Kopumā visai loģiski ka dēļ aizmugurējā pdc skaņas signāla sistēma nedarbosies.
Bez datora domāju nebūtu šo atrisinājis jo visi sensori strādā, ieslēdzot pdc pogu skaņas signāls salonā ar noskan, bet ar kļūdas brīdinājumu, labi vien ir, ka toreiz tā cīnījos lai nodzēsu AirBag lampiņu.
Iespējam rīt dabūšu aizmugurējā pdc skaņas signālu un tad jau beidzot šim visam būtu jādarbojas, uz šo ļoti iespringu jo jaunedēļ būs spārni, buferis, motora pārsegs.
Līdz updeitam.