Page 94 of 99
Re: Dienas bilde/s
Posted: 05 Aug 2008, 21:38
by Ren
Melnais wrote:
ķengarags?

Jugla

Re: Dienas bilde/s
Posted: 05 Aug 2008, 21:52
by Pauliic
Ren wrote:Melnais wrote:
ķengarags?

Jugla

mega ilgi jau tas miteklis Juglā tā izskatās.
Re: Dienas bilde/s
Posted: 06 Aug 2008, 00:17
by Tomel_q
Re: Dienas bilde/s
Posted: 06 Aug 2008, 00:22
by Lambertino
Pauliic wrote:Ren wrote:Melnais wrote:Lambertino wrote:izskatās, ka kādam ir aizgājis ciet
http://photos.fotki.lv/photos/4/W000227 ... ertino.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;" onclick="window.open(this.href);return false;" onclick="window.open(this.href);return false;" onclick="window.open(this.href);return false;
ķengarags?

Jugla

mega ilgi jau tas miteklis Juglā tā izskatās.
bet paļubomu nesapratu kas ar to bija domāts, bet nu laikam tas mūsu prātiem ir neaptverami

Re: Dienas bilde/s
Posted: 06 Aug 2008, 19:37
by Juzix
Pāris dienas atpakaļ Mārupē nospiegots šāds te:

Re: Dienas bilde/s
Posted: 06 Aug 2008, 20:10
by yah
4cikls?

Izskatās jau zvērīgi

Re: Dienas bilde/s
Posted: 06 Aug 2008, 20:12
by iz
ja pareizi atceros, tad tas bija vw izstrādājums.
Re: Dienas bilde/s
Posted: 06 Aug 2008, 20:35
by Aigars
IMHO šitādiem līdizīgi bija VW vecās vaboles pārveidojumi
Re: Dienas bilde/s
Posted: 06 Aug 2008, 21:36
by freimo
Šad tad šis aparāts piebrauc

Re: Dienas bilde/s
Posted: 07 Aug 2008, 17:43
by EDX
VW Buggy

Re: Dienas bilde/s
Posted: 07 Aug 2008, 22:02
by mbertulis
Melnais wrote:par to pašu tēmu, sameklējiet sevi šeit!

[img]drag@333[/img]
Būtu pieejama pilnā izmērā, parādītu sevi, bet te nav iespējams atrast. Mētājos kaut kur pie starta.

(p.s. zinu, ka šis domāts kā prikols

)
Re: Dienas bilde/s
Posted: 07 Aug 2008, 23:41
by waldmenz
Re: Dienas bilde/s
Posted: 08 Aug 2008, 00:43
by mibins
A es kaut kur blakus bildes autoram

Re: Dienas bilde/s
Posted: 08 Aug 2008, 06:36
by Zazaaks
Re: Dienas bilde/s
Posted: 08 Aug 2008, 09:21
by 6ec
Re: Dienas bilde/s
Posted: 08 Aug 2008, 09:22
by Focus
Melnais.. izraadas tu man virs galvas seedeeji

Re: Dienas bilde/s
Posted: 08 Aug 2008, 12:17
by Juzix
6ec wrote:
[img]MAX%20Pover%20e30[/img]
Blogā jau ievērtēts

Re: Dienas bilde/s
Posted: 08 Aug 2008, 12:20
by 6ec
Juzix wrote:6ec wrote:
[img]MAX%20Pover%20e30[/img]
Blogā jau ievērtēts

Būs vēl - vakardien pāris stundas bildējām.

Re: Dienas bilde/s
Posted: 08 Aug 2008, 12:29
by Juzix
Bildes studijā!

Re: Dienas bilde/s
Posted: 09 Aug 2008, 13:06
by fleix
panorama plaza

mutere tur dzivo
