Page 94 of 100

Re: Es tevi redzēju 17

Posted: 26 Sep 2008, 11:30
by gacciZm
Rihy wrote:Kopā ar Lambertino bijām pie GacciZm
jā - bija tāda lieta.

Šorīt Ogrē pirms gājēju pft dzelzsceļa pārbrauktuves redzēts AC-455 BMW.
Tad Rīgā pie Vanšu tilta redzēts zaļš BMW ar melniem diskiem, laikam metālniekiem, un ID, kuru nesaskatīju, logā.

Re: Es tevi redzēju 17

Posted: 26 Sep 2008, 11:35
by mbertulis
gacciZm wrote:
Rihy wrote:Kopā ar Lambertino bijām pie GacciZm
jā - bija tāda lieta.

Šorīt Ogrē pirms gājēju pft dzelzsceļa pārbrauktuves redzēts AC-455 BMW.
Tad Rīgā pie Vanšu tilta redzēts zaļš BMW ar melniem diskiem, laikam metālniekiem, un ID, kuru nesaskatīju, logā.
Zec mī! Tevi gan neievēroju, jo kaut kā šorīt steidzos. ;)

Re: Es tevi redzēju 17

Posted: 26 Sep 2008, 11:38
by gacciZm
mbertulis wrote:
gacciZm wrote:Šorīt Ogrē pirms gājēju pft dzelzsceļa pārbrauktuves redzēts AC-445 BMW.
Zec mī! Tevi gan neievēroju, jo kaut kā šorīt steidzos. ;)
Braucu ar pilnīgi neievērojamu auto - Opel Astra pelēko.

Re: Es tevi redzēju 17

Posted: 26 Sep 2008, 11:45
by mbertulis
gacciZm wrote:
mbertulis wrote:
gacciZm wrote:Šorīt Ogrē pirms gājēju pft dzelzsceļa pārbrauktuves redzēts AC-445 BMW.
Zec mī! Tevi gan neievēroju, jo kaut kā šorīt steidzos. ;)
Braucu ar pilnīgi neievērojamu auto - Opel Astra pelēko.

Man riņķī bija vienas vienīgas Atra's! Nav brīnums, ka neievēroju! :aiwa:

Re: Es tevi redzēju 17

Posted: 26 Sep 2008, 15:27
by cibinsh
Gadījumā _dainis_ braucamais nestāvējā šodien pie Kulmaņa gatves Statoil?

Re: Es tevi redzēju 17

Posted: 26 Sep 2008, 15:46
by freimo
cibinsh wrote:Gadījumā _dainis_ braucamais nestāvējā šodien pie Kulmaņa gatves Statoil?
Viņš strādā tur! :wink:

Re: Es tevi redzēju 17

Posted: 26 Sep 2008, 17:01
by max
#MR wrote:
max wrote:Vakarvakarā #MR sataurēts :)
Tu griezies no durbes, ja neko nejaucu? :-D
Yep! ;)

Re: Es tevi redzēju 17

Posted: 26 Sep 2008, 18:00
by MartinsG
~15:40 uz Marijas ielas manīts Egons.
Tev kko ar izpūtēju vajag steidzami darīt. Poj par izskatu, bet nu tā skaņa :aiwa:

Re: Es tevi redzēju 17

Posted: 26 Sep 2008, 18:47
by pavaars
MartinsG wrote:~15:40 uz Marijas ielas manīts Egons.
Tev kko ar izpūtēju vajag steidzami darīt. Poj par izskatu, bet nu tā skaņa :aiwa:

a tu vakar redzets tukuma atkal a netiiru kompotu :nene: :reeka:

Re: Es tevi redzēju 17

Posted: 26 Sep 2008, 19:06
by MartinsG
man zb mana stāvvieta :dusma:
Pāris dienas atpakaļ nomazgāju, savaskoju kompotu, 2 naktis auto nostāv stāvvietā un auto netīrs :dusma: + vēl ikdienas maršruts - Pavārkalna iela...

Re: Es tevi redzēju 17

Posted: 26 Sep 2008, 22:39
by _dainis_
freimo wrote:
cibinsh wrote:Gadījumā _dainis_ braucamais nestāvējā šodien pie Kulmaņa gatves Statoil?
Viņš strādā tur! :wink:
šodien diezin vai viņš tur stāvēja, bet šonakt un šorīt viņš tur bija gan :wink:

Re: Es tevi redzēju 17

Posted: 27 Sep 2008, 00:28
by cibinsh
_dainis_ wrote:
freimo wrote:
cibinsh wrote:Gadījumā _dainis_ braucamais nestāvējā šodien pie Kulmaņa gatves Statoil?
Viņš strādā tur! :wink:
šodien diezin vai viņš tur stāvēja, bet šonakt un šorīt viņš tur bija gan :wink:
Ap kaut kādiem 12iem tur biju.

Re: Es tevi redzēju 17

Posted: 27 Sep 2008, 00:29
by cibinsh
~16iem vinja's Honda Jelgavas autoostā.
Vakarā satikti Lambertino un fade.
Atgriežoties Jelgavā Drumer_! pie t/c Vivo satikts.

Re: Es tevi redzēju 17

Posted: 27 Sep 2008, 01:56
by takeshi
Sodien vakara pec 22 laikam Focus
uz dzelzavas ielas staveja ar noskiltu sanu sabam!(tas biji tu vai neee? lidzigs sabs?) ja tu tad izsaku lidzjutibu! :(

Re: Es tevi redzēju 17

Posted: 27 Sep 2008, 02:19
by Focus
takeshi wrote:Sodien vakara pec 22 laikam Focus
uz dzelzavas ielas staveja ar noskiltu sanu sabam!(tas biji tu vai neee? lidzigs sabs?) ja tu tad izsaku lidzjutibu! :(

jaa tas biju es... kaa mees sakam - detaļu maiņa .. poh tie ir dzelži.. man šodien kāzas.. tas ir galvenais... pirmdien domāšu par to visu..

Re: Es tevi redzēju 17

Posted: 27 Sep 2008, 02:28
by Kadzhus
apsveicu :cool:

Re: Es tevi redzēju 17

Posted: 27 Sep 2008, 02:39
by Focus
paldies 8)

Re: Es tevi redzēju 17

Posted: 27 Sep 2008, 03:12
by Voicis
vakaraa redzeeju fade'mobiili izlaizhot no vanshu tilta statjika

Re: Es tevi redzēju 17

Posted: 27 Sep 2008, 11:18
by takeshi
Focus wrote:
takeshi wrote:Sodien vakara pec 22 laikam Focus
uz dzelzavas ielas staveja ar noskiltu sanu sabam!(tas biji tu vai neee? lidzigs sabs?) ja tu tad izsaku lidzjutibu! :(

jaa tas biju es... kaa mees sakam - detaļu maiņa .. poh tie ir dzelži.. man šodien kāzas.. tas ir galvenais... pirmdien domāšu par to visu..
dzelzus vienmer vares nopirkt vai sataisiit pareizi! galvenais ka pats vesels un dzivs! pievienojos sveicejiem! :yo:

Re: Es tevi redzēju 17

Posted: 27 Sep 2008, 17:35
by Foxijs
MartinsG wrote:~15:40 uz Marijas ielas manīts Egons.
Tev kko ar izpūtēju vajag steidzami darīt. Poj par izskatu, bet nu tā skaņa :aiwa:
kāda vaina, kaa emka skan :aiwa: vispaar hvz ko dariit :(