Mašīna jau smuka , tik tas bagāžnieks
Nesaprotamākais tūnings #4
Moderator: Juzix
- *Sicram
- Posts: 28469
- Joined: 04 May 2008, 00:29
- Location: Latvija, Rīga
- Has thanked: 4 times
- Been thanked: 0
- Contact:
Re: Nesaprotamākais tūnings #4
tu neko nejēdz.. pilnais tūninXRiCh wrote:http://www.ss.lv/msg/lv/transport/cars/ ... hbcfc.html
Mašīna jau smuka , tik tas bagāžnieks
Piedāvāju kvalitatīvus foto pakalpojumus !
PM vai 29764007
Jā, Pavasara 2019. uzmetēji ir Fretka/Vilciens/Abit
PM vai 29764007
Jā, Pavasara 2019. uzmetēji ir Fretka/Vilciens/Abit
- RiCh
- Spam addicted
- Posts: 1991
- Joined: 04 Jul 2008, 21:56
- Location: Rīga
- Has thanked: 0
- Been thanked: 0
Re: Nesaprotamākais tūnings #4
Tavam gulbītim arī tādu vajag :airodinamika: :mārcis:*Sicram wrote:tu neko nejēdz.. pilnais tūninXRiCh wrote:http://www.ss.lv/msg/lv/transport/cars/ ... hbcfc.html
Mašīna jau smuka , tik tas bagāžnieks
- *Sicram
- Posts: 28469
- Joined: 04 May 2008, 00:29
- Location: Latvija, Rīga
- Has thanked: 4 times
- Been thanked: 0
- Contact:
Re: Nesaprotamākais tūnings #4
kkādiem W124 bija šāds tunings no 90tajiem !RiCh wrote:Tavam gulbītim arī tādu vajag :airodinamika: :mārcis:*Sicram wrote:tu neko nejēdz.. pilnais tūninXRiCh wrote:http://www.ss.lv/msg/lv/transport/cars/ ... hbcfc.html
Mašīna jau smuka , tik tas bagāžnieks
un manam gulbītim nav nevainas
Piedāvāju kvalitatīvus foto pakalpojumus !
PM vai 29764007
Jā, Pavasara 2019. uzmetēji ir Fretka/Vilciens/Abit
PM vai 29764007
Jā, Pavasara 2019. uzmetēji ir Fretka/Vilciens/Abit
Re: Nesaprotamākais tūnings #4
Tas nav tas pats kas bija dzeltens??? , ja tas pats tad jau viņš sen ir būvēts un brīnums ka vēl i dzīvs.Jūda wrote:http://www.ss.lv/msg/ru/transport/cars/ ... bhnnc.html psc...
Prātam ir jābūt, lai tajā kas ienāktu. /G.Pilsums/
Re: Nesaprotamākais tūnings #4
Tas ir tas pats dzeltenais, pie paziistamaa vairaakus gadus nomeetaajaas pagalmaa, tgd laikam nokraasojushi...Vāveris wrote:Tas nav tas pats kas bija dzeltens??? , ja tas pats tad jau viņš sen ir būvēts un brīnums ka vēl i dzīvs.Jūda wrote:http://www.ss.lv/msg/ru/transport/cars/ ... bhnnc.html psc...
Seat Leon Cupra4 TDi čipots nenormāli
M5 tikai ar dīzeli

TDR. LV
M5 tikai ar dīzeli

TDR. LV
- Juzix
- burnout.lv foto team
- Posts: 17312
- Joined: 11 Apr 2006, 19:52
- Location: LV
- Has thanked: 23 times
- Been thanked: 0
- Contact:
Re: Nesaprotamākais tūnings #4
"Ja Tu esi lohs, tad tevi izglabt ir grūti" (c) Petka IV2
"Man principā ir P0HUJ" (c) GG IV2.5
Re: Nesaprotamākais tūnings #4
Kā jau spamā rakstiju, šodien biiju laukos un redzēju lauku tūningu. Saimnieku arī redzēju, šis mēģināja driftēt ar traktoru!
Pēc skata saimnieks atgādināja eminemu, kepons otrādi, blondi īsi mati, lielās austiņas ap kaklu un hujārī ar traktoru!
Te lai runā bildes par viņa kurto bembīti.
Te lai runā bildes par viņa kurto bembīti.
- Rii
- Posts: 7751
- Joined: 21 Sep 2008, 17:50
- Location: 200km uz Austrumiem
- Has thanked: 0
- Been thanked: 5 times
Re: Nesaprotamākais tūnings #4
naiss, man ir mērķis uz ko tiekties

NB MX-5 99'
MB W211 07'
MB W203 08'
MB W211 07'
MB W203 08'
Kada sedinasana? Tourings domats prieks R16.Ar normalu kliriensu. Pa grunteni pabraukt ari. Kartupelu maisu iekraut.









