Page 123 of 123

Re: Braukšanas apstākļi

Posted: 31 Mar 2015, 10:54
by -AF-
MissL wrote:Es parasti staajos malaa arii, ja nav skanjas signaals iesleegts un nav probleemu. :naac:
Šādi dara muļķi un pensionāri :evil: jo tu apstājies, līdz ar to kas brauc aiz tevis vairs nespēj nomanevrēt uz sānu un sanāk bikstīšanās šurpu un turpu, tapēc arī noteikumos ir rakstīts, ka jāpalaiž, tu vari piebremzet līdz 10km/h, lai ir kustība, un auto var manevrēt, nevis paralizēt visu satiksmi

Re: Braukšanas apstākļi

Posted: 31 Mar 2015, 10:59
by MissL
-AF- wrote:
MissL wrote:Es parasti staajos malaa arii, ja nav skanjas signaals iesleegts un nav probleemu. :naac:
Šādi dara muļķi un pensionāri :evil: jo tu apstājies, līdz ar to kas brauc aiz tevis vairs nespēj nomanevrēt uz sānu un sanāk bikstīšanās šurpu un turpu, tapēc arī noteikumos ir rakstīts, ka jāpalaiž, tu vari piebremzet līdz 10km/h, lai ir kustība, un auto var manevrēt, nevis paralizēt visu satiksmi
A Tu vispaar saproti par kura veida operatiivo trl. ir runa?
41. Ja tuvojas operatīvais transportlīdzeklis ar iedegtu mirgojošu zilu un sarkanu bākuguni un ieslēgtu speciālu skaņas signālu, citiem tajā pašā virzienā braucošo transportlīdzekļu vadītājiem un pretim braucošo transportlīdzekļu vadītājiem (ja nav konstruktīvi izveidota ceļa elementa, kas atdala brauktuvi, piemēram, barjeras, sadalošās joslas) jādod tam ceļš, apturot transportlīdzekli pie ietves vai uz nomales, vai, ja tā aizņemta, - iespējami tuvāk brauktuves labajai malai. Transportlīdzekļu vadītājiem, kas tuvojas krustojumam (ceļam) no cita virziena ceļiem, jāaptur transportlīdzeklis pirms šķērsojamās brauktuves. Uzsākt (turpināt) braukt drīkst tikai pēc tam, kad ir pabraucis garām transportlīdzeklis ar iedegtu mirgojošu zilu bākuguni, kurš brauc aiz pavadāmā transportlīdzekļa (kolonnas).

Re: Braukšanas apstākļi

Posted: 31 Mar 2015, 11:01
by Alutinsh
AF- Ja jau tu pēkšņi nevari veikt manevru, tad jau tu neievēro distanci :shura:

Re: Braukšanas apstākļi

Posted: 31 Mar 2015, 11:01
by Fretka
MissL wrote:
-AF- wrote:
MissL wrote:Es parasti staajos malaa arii, ja nav skanjas signaals iesleegts un nav probleemu. :naac:
Šādi dara muļķi un pensionāri :evil: jo tu apstājies, līdz ar to kas brauc aiz tevis vairs nespēj nomanevrēt uz sānu un sanāk bikstīšanās šurpu un turpu, tapēc arī noteikumos ir rakstīts, ka jāpalaiž, tu vari piebremzet līdz 10km/h, lai ir kustība, un auto var manevrēt, nevis paralizēt visu satiksmi
A Tu vispaar saproti par kura veida operatiivo trl. ir runa?
41. Ja tuvojas operatīvais transportlīdzeklis ar iedegtu mirgojošu zilu un sarkanu bākuguni un ieslēgtu speciālu skaņas signālu, citiem tajā pašā virzienā braucošo transportlīdzekļu vadītājiem un pretim braucošo transportlīdzekļu vadītājiem (ja nav konstruktīvi izveidota ceļa elementa, kas atdala brauktuvi, piemēram, barjeras, sadalošās joslas) jādod tam ceļš, apturot transportlīdzekli pie ietves vai uz nomales, vai, ja tā aizņemta, - iespējami tuvāk brauktuves labajai malai. Transportlīdzekļu vadītājiem, kas tuvojas krustojumam (ceļam) no cita virziena ceļiem, jāaptur transportlīdzeklis pirms šķērsojamās brauktuves. Uzsākt (turpināt) braukt drīkst tikai pēc tam, kad ir pabraucis garām transportlīdzeklis ar iedegtu mirgojošu zilu bākuguni, kurš brauc aiz pavadāmā transportlīdzekļa (kolonnas).
A tu vispār saproti, ka šajā gadījumā nebija ieslēgts skaņas signāls un tad automašīna pilnībā nav jāaptur ? :)

Re: Braukšanas apstākļi

Posted: 31 Mar 2015, 11:03
by MissL
Fretka, es saprotu, bet man nav tendence mekleet bezjeedziigu kashkji. Es tak redzu, ka taa ir kolonna MP pavadiibaa, so jautaajumu nav.

Re: Braukšanas apstākļi

Posted: 31 Mar 2015, 11:05
by mdz
Tāpēc vajag braukt ar buldozeru, tad šādu problēmu nebūs. :]

Re: Braukšanas apstākļi

Posted: 31 Mar 2015, 11:07
by Fretka
MissL wrote:Fretka, es saprotu, bet man nav tendence mekleet bezjeedziigu kashkji. Es tak redzu, ka taa ir kolonna MP pavadiibaa, so jautaajumu nav.
Te vispār nav pamata kašķim - kāda starpība, vai tu velcies uz 10-20km/h, vai apturi transporta līdzekli pilnībā :aiwa:
Gluži uz 70 es gan viņiem nebraucu garām

Re: Braukšanas apstākļi

Posted: 31 Mar 2015, 11:08
by Fretka
Bet gan velku uz divīša :]

Re: Braukšanas apstākļi

Posted: 31 Mar 2015, 11:08
by MissL
Fretka wrote:
MissL wrote:Fretka, es saprotu, bet man nav tendence mekleet bezjeedziigu kashkji. Es tak redzu, ka taa ir kolonna MP pavadiibaa, so jautaajumu nav.
Te vispār nav pamata kašķim - kāda starpība, vai tu velcies uz 10-20km/h, vai apturi transporta līdzekli pilnībā :aiwa:
Gluži uz 70 es gan viņiem nebraucu garām
Nu Tu vari braukt kaa gribi, man nevienam nekas nav jaapieraada, taapeec man nav gruuti apstaaties. ;)

Re: Braukšanas apstākļi

Posted: 31 Mar 2015, 14:18
by ramex
Lohiem lohu problēmas, un vēl lekties uz militāro konvoju - ir tak jābūt biš galvā sistam. Tur arī buldozersvarētu nelīdzet :D

Re: Braukšanas apstākļi

Posted: 31 Mar 2015, 15:55
by Alutinsh
Tiem, kas grib taranēt MP utt. Ir tāds 13. un 14. pants šaujamieroča pielietošana un tur viens punkts norāda.
šaujamieroci drīkst pielietot bez brīdinājuma: ja tiek uzbrukts negaidīti ar transportlīdzekli un tu nevarēsi pierādīt, ka neuzbruki. Lai gan miruši nerunā :D

Re: Braukšanas apstākļi

Posted: 31 Mar 2015, 20:41
by Melnais
Nu jā, arī ceļinieki brauc ar zilu un sarkanu bākuguni, bez skaņas signāla, tas varbūt tamdēļ, lai neceltu lieku troksni? :hvz: Par militāristiem, nu jā, būs jāpierod, tie divreiz neauklēsies. Kāpēc MP nebija signāls, iedomājieties paši, braukt no liepājas līdz rīgaiar to signālu.. :emo: Domāt vajag, nevar dzīvot pēc likumiem, kas ir uz papīra, tāpēc jau esam tur, kur esam.

Re: Braukšanas apstākļi

Posted: 31 Mar 2015, 21:33
by whitej
Melnais wrote:Nu jā, arī ceļinieki brauc ar zilu un sarkanu bākuguni, bez skaņas signāla, tas varbūt tamdēļ, lai neceltu lieku troksni? :hvz: Par militāristiem, nu jā, būs jāpierod, tie divreiz neauklēsies. Kāpēc MP nebija signāls, iedomājieties paši, braukt no liepājas līdz rīgaiar to signālu.. :emo: Domāt vajag, nevar dzīvot pēc likumiem, kas ir uz papīra, tāpēc jau esam tur, kur esam.
Fakts vēl kā tāds - pirmais kā normāla persona parbrauca garām, otram pie tās pašas situācijas - nu ne kādīgi.... un galveno kārt runa jau bija tapēc, lai zinātu un pievērstu tam uzmanību!

Re: Braukšanas apstākļi

Posted: 31 Mar 2015, 21:35
by Rihy
Kur problēma ņemt un apstāties? :hvz: Ātrās palīdzības arī visu laiku nebrauc ar ieslēgtu sirēnu. To ar speciāli nelaižat garām, līdz ierubī skaņu? Tak skaidrs, ka ja brauc kolonna un deg zili sarkanās bākugunis, ir jāpalaiž. Paši sev problēmas tik taisat...

Re: Braukšanas apstākļi

Posted: 31 Mar 2015, 22:49
by Renegāts
jāapstājas un jāpalaiž VISA kolonna, nevis pabrauc garām migalkas un visi turpina braukt. īpaši militāras tehnikas gadījumā, ja sanāks šmuce, pat kotlete no jums pāri nepaliks :susnaks:
Image

Re: Braukšanas apstākļi

Posted: 01 Apr 2015, 17:55
by Val
Alutinsh wrote:Tiem, kas grib taranēt MP utt. Ir tāds 13. un 14. pants šaujamieroča pielietošana un tur viens punkts norāda.
Civilajiem tas noteikums visu laiku jātur sev uz pieres rakstīts? Vai arī tas tagad ierakstīts CSN?

Re: Braukšanas apstākļi

Posted: 08 Apr 2015, 11:12
by ramex
Val wrote:
Alutinsh wrote:Tiem, kas grib taranēt MP utt. Ir tāds 13. un 14. pants šaujamieroča pielietošana un tur viens punkts norāda.
Civilajiem tas noteikums visu laiku jātur sev uz pieres rakstīts? Vai arī tas tagad ierakstīts CSN?
Sīku, bet svarīgu lietu esat piemirsuši: "nezināšana neatbrīvono atbildības"

Re: Braukšanas apstākļi

Posted: 16 Apr 2015, 22:44
by Melnais
Sāli ir kaisījuši pēdējā laikā? :hvz: