Re: Rudziņa e36 325i
Posted: 28 Nov 2013, 22:14
nēģer ādasajūgs wrote:Sežamdaļa ier iešuta nēģer āda vai tas ir netīrs?
nēģer ādasajūgs wrote:Sežamdaļa ier iešuta nēģer āda vai tas ir netīrs?
Reāli pretīgs ir šofera beņkis, blakussēdētāja vēl so so, bet kad iesēžos auto, tad neviens neredz kāds ir šofera beņķisgruzs wrote:nezinu kapēc, bet, vienmēr, paliek pretīgi redzot tos baltos kožas krēslus tik netīrus.
Tas, ka uz melnas ādas neredz netīrumus, nenozīmē, ka viņa ir diži tīrāka.gruzs wrote:nezinu kapēc, bet, vienmēr, paliek pretīgi redzot tos baltos kožas krēslus tik netīrus.
Šofera pusē, uz sēžam daļas tā arī ir, tur ir plika āda. Bet ja atrastu kādu līdzekli ar ko visu sakopt, tad tas pleķis tik ļoti acīs nekristu.jaaniss wrote:Pa gabalu izskatās, ka tūr krāsas vairs nav- ir tikai āda
Kad salonā krāso ? Vai kad ir pieejama krāsa un kad pats var krāsot ?jaaniss wrote:bija variants, ka krāso ar speciālu krāsu un izskatās ok, tikai nezinu pa cik
Jā, ebay.co.uk atradu... 6dien viens džeks brauks skatīties salonu, mošk nopirks, bet ja nē, tad laikam jāsūta - 45GBPJaunciems wrote:Ebay var nopirkt ādas sēdekļu atjaunotājus komplektā solvents, kaut kāda špaktele plaisu aizdarīšanai un krāsa, cik ir mēģināts uz melnu strādā labi.

Atvaino, bet es uz taviem tekstiem forumā skatos ar riebumuJāzeps Turbo wrote:Sorry, bet šo topiku skatos ar riebumu
Stulbi darīji, svarku rokās un garāžā var ierīkot atpūtas vietu ar ādas dīvānu un benķiemveeteks wrote:tādus toč nav jēgas mēgināt celt augšā, man bija tieši šādi priekšējie benķi tikai 90% labākā stāvoklī un nevienam tādus mēslus pat par 20ls nevajadzēja gada laikā, izmetu zaļajā konteinerā beigās
sajūgs wrote:Garāžā jau stāv escalades krēsli.![]()
Jaa, bildes buus pieejamas kad bus vairak laika pie pc pasedetBE* wrote:jau pa grāvi padzīvojies?