Page 3 of 4

Re: Rudziņa e36 325i

Posted: 28 Nov 2013, 22:14
by Rudziņš
sajūgs wrote:Sežamdaļa ier iešuta nēģer āda vai tas ir netīrs? :reeka:
nēģer āda

Re: Rudziņa e36 325i

Posted: 28 Nov 2013, 22:24
by gruzs
nezinu kapēc, bet, vienmēr, paliek pretīgi redzot tos baltos kožas krēslus tik netīrus.

Re: Rudziņa e36 325i

Posted: 28 Nov 2013, 22:33
by Rudziņš
gruzs wrote:nezinu kapēc, bet, vienmēr, paliek pretīgi redzot tos baltos kožas krēslus tik netīrus.
Reāli pretīgs ir šofera beņkis, blakussēdētāja vēl so so, bet kad iesēžos auto, tad neviens neredz kāds ir šofera beņķis :D Salons uzreiz svaigāks.

Re: Rudziņa e36 325i

Posted: 28 Nov 2013, 22:50
by Hancels
nau verc ka es sak'

Re: Rudziņa e36 325i

Posted: 29 Nov 2013, 03:16
by GG.
gruzs wrote:nezinu kapēc, bet, vienmēr, paliek pretīgi redzot tos baltos kožas krēslus tik netīrus.
Tas, ka uz melnas ādas neredz netīrumus, nenozīmē, ka viņa ir diži tīrāka.

Re: Rudziņa e36 325i

Posted: 29 Nov 2013, 09:26
by jaaniss
Pa gabalu izskatās, ka tūr krāsas vairs nav- ir tikai āda

Re: Rudziņa e36 325i

Posted: 29 Nov 2013, 10:26
by Rudziņš
jaaniss wrote:Pa gabalu izskatās, ka tūr krāsas vairs nav- ir tikai āda
Šofera pusē, uz sēžam daļas tā arī ir, tur ir plika āda. Bet ja atrastu kādu līdzekli ar ko visu sakopt, tad tas pleķis tik ļoti acīs nekristu.

Re: Rudziņa e36 325i

Posted: 29 Nov 2013, 10:27
by jaaniss
bija variants, ka krāso ar speciālu krāsu un izskatās ok, tikai nezinu pa cik :hvz:

Re: Rudziņa e36 325i

Posted: 29 Nov 2013, 10:30
by Rudziņš
jaaniss wrote:bija variants, ka krāso ar speciālu krāsu un izskatās ok, tikai nezinu pa cik :hvz:
Kad salonā krāso ? Vai kad ir pieejama krāsa un kad pats var krāsot ?

Re: Rudziņa e36 325i

Posted: 29 Nov 2013, 10:40
by jaaniss
biju redzējis, ka piedāvā tādu pakalpojumu. Jāmeklē varbūt, ka krāsu arī var atrast :roll:

Re: Rudziņa e36 325i

Posted: 29 Nov 2013, 11:36
by Jaunciems
Ebay var nopirkt ādas sēdekļu atjaunotājus komplektā solvents, kaut kāda špaktele plaisu aizdarīšanai un krāsa, cik ir mēģināts uz melnu strādā labi.

Re: Rudziņa e36 325i

Posted: 29 Nov 2013, 11:43
by Rudziņš
Jaunciems wrote:Ebay var nopirkt ādas sēdekļu atjaunotājus komplektā solvents, kaut kāda špaktele plaisu aizdarīšanai un krāsa, cik ir mēģināts uz melnu strādā labi.
Jā, ebay.co.uk atradu... 6dien viens džeks brauks skatīties salonu, mošk nopirks, bet ja nē, tad laikam jāsūta - 45GBP

Re: Rudziņa e36 325i

Posted: 29 Nov 2013, 12:53
by Rudziņš
Image
Gaidu ziemu :naac:

Re: Rudziņa e36 325i

Posted: 29 Nov 2013, 17:20
by Rudziņš
Jāzeps Turbo wrote:Sorry, bet šo topiku skatos ar riebumu
Atvaino, bet es uz taviem tekstiem forumā skatos ar riebumu :emo:

Re: Rudziņa e36 325i

Posted: 30 Nov 2013, 04:28
by veeteks
tādus toč nav jēgas mēgināt celt augšā, man bija tieši šādi priekšējie benķi tikai 90% labākā stāvoklī un nevienam tādus mēslus pat par 20ls nevajadzēja gada laikā, izmetu zaļajā konteinerā beigās

Re: Rudziņa e36 325i

Posted: 30 Nov 2013, 16:14
by OneLitreBeer
veeteks wrote:tādus toč nav jēgas mēgināt celt augšā, man bija tieši šādi priekšējie benķi tikai 90% labākā stāvoklī un nevienam tādus mēslus pat par 20ls nevajadzēja gada laikā, izmetu zaļajā konteinerā beigās
Stulbi darīji, svarku rokās un garāžā var ierīkot atpūtas vietu ar ādas dīvānu un benķiem 8)

Re: Rudziņa e36 325i

Posted: 30 Nov 2013, 16:33
by Volfsburgs
Garāžā jau stāv escalades krēsli. 8) 8)

Re: Rudziņa e36 325i

Posted: 30 Nov 2013, 16:39
by Rudziņš
sajūgs wrote:Garāžā jau stāv escalades krēsli. 8) 8)
:gribu: :naac:

Re: Rudziņa e36 325i

Posted: 02 Dec 2013, 18:19
by BE*
jau pa grāvi padzīvojies? :D

Re: Rudziņa e36 325i

Posted: 02 Dec 2013, 18:28
by Rudziņš
BE* wrote:jau pa grāvi padzīvojies? :D
Jaa, bildes buus pieejamas kad bus vairak laika pie pc pasedet :naac: