Page 4 of 8
Re: mk2 frukta jetta coupe
Posted: 14 Mar 2013, 13:56
by mk2_frukts
copy paste no golfkluba
ta sagatavoju prieksejo vasaras paku.

nekad ta isti nebiju ieskatijies parasto amisu uzbuve.

berzot rusu nost no siem standarata amisiem atradu vw audi iespiedum :thumbs: un vel ieveroju ka to amartizatoru var atskruvet un radas jautajums vai var nomainit vnk patronu un ielikt esoja amortiņa korpusa? varbut ka var dabut ar isakiem štokiem un ielikt esosaja korpusa?
Re: mk2 frukta jetta coupe
Posted: 14 Mar 2013, 22:11
by salvis
Par patronām.
Jā, var. Atskrūvē gredzenu, eļļu un štoku ārā, patronu iekšā, uzskrūvē gredzenu. Plug&play.
Re: mk2 frukta jetta coupe
Posted: 19 Mar 2013, 00:38
by mk2_frukts
šļūcu ar gti lūpu pa asfaltu.

Re: mk2 frukta jetta coupe
Posted: 19 Mar 2013, 11:15
by lm
Sen jau gribēju uzprasīt - kāpēc jāliek bildes slīpi? Tiešām nevar pareizi pagriezt pirms postē?
Re: mk2 frukta jetta coupe
Posted: 19 Mar 2013, 12:31
by mk2_frukts
lm wrote:Sen jau gribēju uzprasīt - kāpēc jāliek bildes slīpi? Tiešām nevar pareizi pagriezt pirms postē?
man rādās vina taisni.

Re: mk2 frukta jetta coupe
Posted: 19 Mar 2013, 12:32
by lm
mk2_frukts wrote:lm wrote:Sen jau gribēju uzprasīt - kāpēc jāliek bildes slīpi? Tiešām nevar pareizi pagriezt pirms postē?
man rādās vina taisni.


man vienīgajam pāris bildes ir slīpi tieši šajā topikā?
Re: mk2 frukta jetta coupe
Posted: 19 Mar 2013, 12:35
by Fretka
Atskaitot VW lūpu, viss izskatās taisns

Re: mk2 frukta jetta coupe
Posted: 19 Mar 2013, 16:12
by mk2_frukts
Fetka wrote:Atskaitot VW lūpu, viss izskatās taisns

šito lupu gruti uzturet labu vinai ir nolemts but salocitai un saskrapetai.

Re: mk2 frukta jetta coupe
Posted: 19 Mar 2013, 18:56
by Wikings
Vai varētu būt, ka šis foto ir tapis Tukumā pie Mego veikala?

Re: mk2 frukta jetta coupe
Posted: 19 Mar 2013, 19:41
by essential
Wikings wrote:
Vai varētu būt, ka šis foto ir tapis Tukumā pie Mego veikala?

arī ar to vietu asociējas, tā ir?!

Re: mk2 frukta jetta coupe
Posted: 19 Mar 2013, 20:16
by Bobcat
lm wrote:mk2_frukts wrote:lm wrote:Sen jau gribēju uzprasīt - kāpēc jāliek bildes slīpi? Tiešām nevar pareizi pagriezt pirms postē?
man rādās vina taisni.


man vienīgajam pāris bildes ir slīpi tieši šajā topikā?
Laikam. Man personīgi viss tā kā jābūt.
Re: mk2 frukta jetta coupe
Posted: 19 Mar 2013, 22:13
by mk2_frukts
essential wrote:
arī ar to vietu asociējas, tā ir?!

jā tas ir Tukuma pie mego.

Re: mk2 frukta jetta coupe
Posted: 19 Mar 2013, 22:31
by RL.
Nav 5,6 dienu vakaros manīts tāds aparāts iekš Tukums, jeb svarīgākās vietas Statoil!

Re: mk2 frukta jetta coupe
Posted: 19 Mar 2013, 23:12
by mk2_frukts
RL. wrote:Nav 5,6 dienu vakaros manīts tāds aparāts iekš Tukums, jeb svarīgākās vietas Statoil!

neesmu jau tukumnieks esmu no Engures pa retam jau aizripinu uz statoil pec dubultas desas.

Re: mk2 frukta jetta coupe
Posted: 19 Mar 2013, 23:57
by RL.
Nu, kad pieriposi nākamreiz, būs jāaizet parunāt un ievērtēt dzīvē....
Re: mk2 frukta jetta coupe
Posted: 20 Mar 2013, 10:51
by lm
Bobcat wrote:lm wrote:mk2_frukts wrote:lm wrote:Sen jau gribēju uzprasīt - kāpēc jāliek bildes slīpi? Tiešām nevar pareizi pagriezt pirms postē?
man rādās vina taisni.


man vienīgajam pāris bildes ir slīpi tieši šajā topikā?
Laikam. Man personīgi viss tā kā jābūt.
Jā, vaina ir Safari pārlūkā, mājās no citiem pārlūkiem viss okey

sorry, par nevajadzīgo spamu

Re: mk2 frukta jetta coupe
Posted: 20 Mar 2013, 15:54
by mk2_frukts
Re: mk2 frukta jetta coupe
Posted: 20 Mar 2013, 17:05
by Juzix
Vajag Jettas purnu!

Re: mk2 frukta jetta coupe
Posted: 20 Mar 2013, 17:06
by semigallss
Pēdējā bildē izskatās ka tonis mainītos priekšai pret aizmuguri

Re: mk2 frukta jetta coupe
Posted: 20 Mar 2013, 17:21
by mk2_frukts
semigallss wrote:Pēdējā bildē izskatās ka tonis mainītos priekšai pret aizmuguri

krāsa ir melna toņmaiņa tapec tik ļoti izskatas ka atšķiras saulē mašīna paliek melna. bet protam ir drusku nolaists fufelis un tonis atskiras un šajā gasma tas ipaši izceļas.
