Ja mani atmiņa neviļ, tad Valdis ir Sanktpeterburgā !GG. wrote:Vakar redzēts Waldmenz mk4 pie jaunā Rimi ieejas.
Es Tevi redzēju 24
Moderator: Juzix
- *Sicram
- Posts: 28469
- Joined: 04 May 2008, 00:29
- Location: Latvija, Rīga
- Has thanked: 4 times
- Been thanked: 0
- Contact:
Re: Es Tevi redzēju 24
Piedāvāju kvalitatīvus foto pakalpojumus !
PM vai 29764007
Jā, Pavasara 2019. uzmetēji ir Fretka/Vilciens/Abit
PM vai 29764007
Jā, Pavasara 2019. uzmetēji ir Fretka/Vilciens/Abit
- Martinss
- Posts: 4975
- Joined: 04 May 2006, 11:29
- Location: pieRīga
- Has thanked: 3 times
- Been thanked: 0
- *Sicram
- Posts: 28469
- Joined: 04 May 2008, 00:29
- Location: Latvija, Rīga
- Has thanked: 4 times
- Been thanked: 0
- Contact:
Re: Es Tevi redzēju 24
Martinss wrote:Agnis braukā ar Valda golfu.
Piedāvāju kvalitatīvus foto pakalpojumus !
PM vai 29764007
Jā, Pavasara 2019. uzmetēji ir Fretka/Vilciens/Abit
PM vai 29764007
Jā, Pavasara 2019. uzmetēji ir Fretka/Vilciens/Abit
Re: Es Tevi redzēju 24
Positivusaa Girlu redzēju, zilo volgu arī, mans auto stāvēja pie pirmās autostāvvietas pašā priekšā, jo teica, lai tālāk nebraucu 
- Focus
- bez Jumta
- Posts: 4256
- Joined: 10 Jun 2004, 23:55
- Location: Darbnīca
- Has thanked: 0
- Been thanked: 0
Re: Es Tevi redzēju 24
dzirdeeju ka piipinaji un ar acu kaktiņu pamaniju audimarrs wrote:focus braucot iekša dreiļiņu apli ap 17
golfs![]()
ap 13 redzeeju GG Mežciemaa aplī pie jaunaa Rimi
Fleksētai atsperei vijumus neskaita...
- Gekons
- Posts: 270
- Joined: 10 Jan 2010, 23:33
- Location: Rīga Agenskalns
- Has thanked: 0
- Been thanked: 0
- *Sicram
- Posts: 28469
- Joined: 04 May 2008, 00:29
- Location: Latvija, Rīga
- Has thanked: 4 times
- Been thanked: 0
- Contact:
Re: Es Tevi redzēju 24
Rekords šodien cēsīs sarokots ! 
Zini pa gabalu izskatijās tīri ok !
Zini pa gabalu izskatijās tīri ok !
Piedāvāju kvalitatīvus foto pakalpojumus !
PM vai 29764007
Jā, Pavasara 2019. uzmetēji ir Fretka/Vilciens/Abit
PM vai 29764007
Jā, Pavasara 2019. uzmetēji ir Fretka/Vilciens/Abit
- jaaniss
- Audi 80
- Posts: 2878
- Joined: 11 Feb 2005, 14:22
- Location: Jelgava
- Has thanked: 0
- Been thanked: 0
- Contact:
Re: Es Tevi redzēju 24
ututuuu, ja nemaldos salacgrīvā pēc lietus gāja šķērsām pa taisnu ceļu
www.ajblasters.lv
Smilšu strūkla, metināšana, gruntēšana.
Smilšu strūkla, metināšana, gruntēšana.
- Rekords
- Posts: 3100
- Joined: 19 Oct 2009, 09:54
- Location: KOCCMOC
- Has thanked: 0
- Been thanked: 0
- Contact:
Re: Es Tevi redzēju 24
*Sicram wrote:Rekords šodien cēsīs sarokots !
Zini pa gabalu izskatijās tīri ok !
yess
pa gabalu, tikai pa gabalu
Es te neesmu
Re: Es Tevi redzēju 24
Kāds no burnoutiešiem tur strādā ? Tikko biju pie džeka, kas sēž eparts kantorī savākt sveces, a moš kāds burnoutistsemsinjsh wrote:ar Arčuku parunāts BMauto
- Martinss
- Posts: 4975
- Joined: 04 May 2006, 11:29
- Location: pieRīga
- Has thanked: 3 times
- Been thanked: 0
Re: Es Tevi redzēju 24
Nejauc divas dažādas lietas - e-parts ir iekš Wess, kas ir Ulmaņa Gatvē, savukārt BM Auto ir Dārzciema ielā. 
- TheGirL
- Lady
- Posts: 1753
- Joined: 11 Sep 2005, 20:42
- Location: Rīga
- Has thanked: 0
- Been thanked: 0
- Contact:
Re: Es Tevi redzēju 24
Tevi nemanīju , bet manīju RihyFetka wrote:Positivusaa Girlu redzēju, zilo volgu arī, mans auto stāvēja pie pirmās autostāvvietas pašā priekšā, jo teica, lai tālāk nebraucu
Zilā volga vilkās pa priekšu un taisīja sastrēgumu attceļā
Nedz Manas tēmas prestižs un instrumentu spēks, nedz zināšanu plašums un plānu precizitāte..Nevar aizstāt Manas pieejas oriģinalitāti un skatiena vērīgumu
Dare to be Different 
E46ci 325 , parasts golfs, parasts porsche sex, drift & rock'n'roll !
E46ci 325 , parasts golfs, parasts porsche sex, drift & rock'n'roll !


