Page 35 of 136
Re: Es Tevi redzēju 24
Posted: 22 Jul 2012, 12:32
by *Sicram
GG. wrote:Vakar redzēts Waldmenz mk4 pie jaunā Rimi ieejas.
Ja mani atmiņa neviļ, tad Valdis ir Sanktpeterburgā !

Re: Es Tevi redzēju 24
Posted: 22 Jul 2012, 13:39
by Martinss
Agnis braukā ar Valda golfu.

Re: Es Tevi redzēju 24
Posted: 22 Jul 2012, 13:40
by *Sicram
Martinss wrote:Agnis braukā ar Valda golfu.


Re: Es Tevi redzēju 24
Posted: 22 Jul 2012, 17:49
by marrs
focus braucot iekša dreiļiņu apli ap 17
golfs

Re: Es Tevi redzēju 24
Posted: 22 Jul 2012, 18:25
by Fretka
Positivusaa Girlu redzēju, zilo volgu arī, mans auto stāvēja pie pirmās autostāvvietas pašā priekšā, jo teica, lai tālāk nebraucu

Re: Es Tevi redzēju 24
Posted: 22 Jul 2012, 19:22
by Focus
marrs wrote:focus braucot iekša dreiļiņu apli ap 17
golfs

dzirdeeju ka piipinaji un ar acu kaktiņu pamaniju audi
ap 13 redzeeju
GG Mežciemaa aplī pie jaunaa Rimi
Re: Es Tevi redzēju 24
Posted: 22 Jul 2012, 21:07
by Gekons
Redzēts Bucis @Salacgrīva strādājot.

Re: Es Tevi redzēju 24
Posted: 22 Jul 2012, 21:08
by protams
focus pie manas mājas atkal

Re: Es Tevi redzēju 24
Posted: 22 Jul 2012, 23:21
by Alien
zilo volgu maniju starp Tūju un Saulkrastiem šosejas malā
Re: Es Tevi redzēju 24
Posted: 23 Jul 2012, 00:16
by *Sicram
Rekords šodien cēsīs sarokots !

Zini pa gabalu izskatijās tīri ok !

Re: Es Tevi redzēju 24
Posted: 23 Jul 2012, 08:48
by jaaniss
ututuuu, ja nemaldos salacgrīvā pēc lietus gāja šķērsām pa taisnu ceļu
Re: Es Tevi redzēju 24
Posted: 23 Jul 2012, 13:54
by emsinjsh
ar Arčuku parunāts BMauto
Re: Es Tevi redzēju 24
Posted: 23 Jul 2012, 14:21
by Ūtutututū
jaaniss wrote:ututuuu, ja nemaldos salacgrīvā pēc lietus gāja šķērsām pa taisnu ceļu
Visu laiku sasliideeja

Re: Es Tevi redzēju 24
Posted: 23 Jul 2012, 16:00
by freimo
essential wrote: kā arī likās, ka Freimo iekš Rimi pusdienlaikā - tas kurš P. Brieža ielā.
Aliens ar viņu esot redzējis

correct

Re: Es Tevi redzēju 24
Posted: 23 Jul 2012, 17:55
by Rekords
*Sicram wrote:Rekords šodien cēsīs sarokots !

Zini pa gabalu izskatijās tīri ok !

yess

pa gabalu, tikai pa gabalu

Re: Es Tevi redzēju 24
Posted: 23 Jul 2012, 19:16
by Fretka
emsinjsh wrote:ar Arčuku parunāts BMauto
Kāds no burnoutiešiem tur strādā ? Tikko biju pie džeka, kas sēž eparts kantorī savākt sveces, a moš kāds burnoutists

Re: Es Tevi redzēju 24
Posted: 23 Jul 2012, 19:19
by Martinss
Nejauc divas dažādas lietas - e-parts ir iekš Wess, kas ir Ulmaņa Gatvē, savukārt BM Auto ir Dārzciema ielā.

Re: Es Tevi redzēju 24
Posted: 23 Jul 2012, 19:27
by Fretka
oiii, pareizi :lauki:
Re: Es Tevi redzēju 24
Posted: 23 Jul 2012, 19:57
by karlisbe
Rihy redzēts 4dien vakarā Tukumā pie dzelzceļa pārbrauktuves. Tev nācās dot man ceļu

Re: Es Tevi redzēju 24
Posted: 24 Jul 2012, 11:13
by TheGirL
Fetka wrote:Positivusaa Girlu redzēju, zilo volgu arī, mans auto stāvēja pie pirmās autostāvvietas pašā priekšā, jo teica, lai tālāk nebraucu

Tevi nemanīju , bet manīju Rihy
Zilā volga vilkās pa priekšu un taisīja sastrēgumu attceļā
