Page 35 of 136

Re: Es Tevi redzēju 24

Posted: 22 Jul 2012, 12:32
by *Sicram
GG. wrote:Vakar redzēts Waldmenz mk4 pie jaunā Rimi ieejas.
Ja mani atmiņa neviļ, tad Valdis ir Sanktpeterburgā ! :D

Re: Es Tevi redzēju 24

Posted: 22 Jul 2012, 13:39
by Martinss
Agnis braukā ar Valda golfu. ;)

Re: Es Tevi redzēju 24

Posted: 22 Jul 2012, 13:40
by *Sicram
Martinss wrote:Agnis braukā ar Valda golfu. ;)
:cool:

Re: Es Tevi redzēju 24

Posted: 22 Jul 2012, 17:49
by marrs
focus braucot iekša dreiļiņu apli ap 17
golfs :yo: :yo:

Re: Es Tevi redzēju 24

Posted: 22 Jul 2012, 18:25
by Fretka
Positivusaa Girlu redzēju, zilo volgu arī, mans auto stāvēja pie pirmās autostāvvietas pašā priekšā, jo teica, lai tālāk nebraucu :D

Re: Es Tevi redzēju 24

Posted: 22 Jul 2012, 19:22
by Focus
marrs wrote:focus braucot iekša dreiļiņu apli ap 17
golfs :yo: :yo:
dzirdeeju ka piipinaji un ar acu kaktiņu pamaniju audi ;)

ap 13 redzeeju GG Mežciemaa aplī pie jaunaa Rimi

Re: Es Tevi redzēju 24

Posted: 22 Jul 2012, 21:07
by Gekons
Redzēts Bucis @Salacgrīva strādājot. ;)

Re: Es Tevi redzēju 24

Posted: 22 Jul 2012, 21:08
by protams
focus pie manas mājas atkal :D

Re: Es Tevi redzēju 24

Posted: 22 Jul 2012, 23:21
by Alien
zilo volgu maniju starp Tūju un Saulkrastiem šosejas malā

Re: Es Tevi redzēju 24

Posted: 23 Jul 2012, 00:16
by *Sicram
Rekords šodien cēsīs sarokots ! :yo:
Zini pa gabalu izskatijās tīri ok ! :D

Re: Es Tevi redzēju 24

Posted: 23 Jul 2012, 08:48
by jaaniss
ututuuu, ja nemaldos salacgrīvā pēc lietus gāja šķērsām pa taisnu ceļu

Re: Es Tevi redzēju 24

Posted: 23 Jul 2012, 13:54
by emsinjsh
ar Arčuku parunāts BMauto

Re: Es Tevi redzēju 24

Posted: 23 Jul 2012, 14:21
by Ūtutututū
jaaniss wrote:ututuuu, ja nemaldos salacgrīvā pēc lietus gāja šķērsām pa taisnu ceļu
Visu laiku sasliideeja :D

Re: Es Tevi redzēju 24

Posted: 23 Jul 2012, 16:00
by freimo
essential wrote: kā arī likās, ka Freimo iekš Rimi pusdienlaikā - tas kurš P. Brieža ielā.

Aliens ar viņu esot redzējis :D
correct :wink:

Re: Es Tevi redzēju 24

Posted: 23 Jul 2012, 17:55
by Rekords
*Sicram wrote:Rekords šodien cēsīs sarokots ! :yo:
Zini pa gabalu izskatijās tīri ok ! :D

yess :cool:
pa gabalu, tikai pa gabalu :emo:

Re: Es Tevi redzēju 24

Posted: 23 Jul 2012, 19:16
by Fretka
emsinjsh wrote:ar Arčuku parunāts BMauto
Kāds no burnoutiešiem tur strādā ? Tikko biju pie džeka, kas sēž eparts kantorī savākt sveces, a moš kāds burnoutists :shura:

Re: Es Tevi redzēju 24

Posted: 23 Jul 2012, 19:19
by Martinss
Nejauc divas dažādas lietas - e-parts ir iekš Wess, kas ir Ulmaņa Gatvē, savukārt BM Auto ir Dārzciema ielā. ;)

Re: Es Tevi redzēju 24

Posted: 23 Jul 2012, 19:27
by Fretka
oiii, pareizi :lauki:

Re: Es Tevi redzēju 24

Posted: 23 Jul 2012, 19:57
by karlisbe
Rihy redzēts 4dien vakarā Tukumā pie dzelzceļa pārbrauktuves. Tev nācās dot man ceļu :D

Re: Es Tevi redzēju 24

Posted: 24 Jul 2012, 11:13
by TheGirL
Fetka wrote:Positivusaa Girlu redzēju, zilo volgu arī, mans auto stāvēja pie pirmās autostāvvietas pašā priekšā, jo teica, lai tālāk nebraucu :D
Tevi nemanīju , bet manīju Rihy :)

Zilā volga vilkās pa priekšu un taisīja sastrēgumu attceļā :D :D