Mercedes Benz CLK 240. 2002. gads, 2.6 V6 5 ātrumu automātiskā kārba.
Plusi:
- samainītas visas 12 sveces
- samainīts ūdensūknis, termostats, dzesēšanas šķidrums
- celiņsiskna jauna
- jauni visi ruļļi
- jauni kluči visur riņķī
- pirms trīs gadiem pārkrāsotas vietas, kur sākusies bija neliela rūsa(un pietiekami kvalitatīvi, jo pēc 3 ziemām Lietuvā, nekas vēl nav iznācis)
- auto pirms tiem 3 gadiem, atnācis no francijas dienvidiem(no tā ir arī daži mīnusi karstuma dēļ)
Mīnusi:
- priekšā kaut kad grab, kad uzbrauc uz grants(citādi nē, tādēļ pieļauju, ka amortizātoru statnes atbalsti)
- Salonā stūre nodilusi
- Salonā zem maģa tas plauktiņš no karstuma disintegrējies
- Pasažiera elektriskais krēsls strādā, bet ir kaut kādu iemeslu dēļ noēd aķi, ja ilgi stāv(tādēļ vnk noregulēts un atvienots), nav bijis laika skatīties
Ekstras es pat nezinu, kas ir standartā, bet ir visi 4 elektriskie logi(pillarless

Nekas braukšanai netraucē, eļļu neēd, nekarst utml, kārba slēdzas kā vajag. Auto foršs un braucu ikdienā, biju plānojis reģistrēt norvēgījā un braukāt, bet viss neiznāca kā plānots ar dzīvesvietas meklējumiem, tādēļ tomēr būs jābraukā garāki gabali uz darbu, līdz ar to, nevaru finansiāli vairs attaisnot braukšanu ar šo pa tām degvielas cenām un ņemšu elektro auto.
Tagad uz mēnesi braucu atpakaļ uz Lietuvu, bet Latvijā arī būšu un var sarunāt aizbraukt atrādīties, lieku te vispirms, ja nu kādam ir interese, kad būšu LT, tad ielikšu arī Autogidas utml.
Gribu 2400 EUR bez lieka tirdziņa. Whatsapp/zvans +4745355249 vai arī, protams, te PM.