Bmw vs Honda

Diskusijas un jautājumi par dažādiem auto modeļiem.

Moderator: Bastard

Ko pirkt??

Bmw 318iS
19
30%
Honda Civic coupe
34
53%
cits
11
17%
 
Total votes: 64

User avatar
sgt
Posts: 28
Joined: 25 Jan 2006, 20:28
Location: RAF
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Post by sgt »

stienis wrote:
sgt wrote:HONDA :twisted: ehhhh veel joprojaam nozheeloju ka paardevu savu un iekaapu citas markas autinjaaa... nu taac urbis :twisted:
sorry par :offtopic:
kas tev ir pa mašīnu?
micuks G2 :wink:
User avatar
Mikuzz
Posts: 1683
Joined: 13 Jun 2004, 12:17
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Post by Mikuzz »

psih-arno wrote:
Es zinu ko tu liktu pretii! Ascona 1.6GT :gigi: :gigi:
Nee...1.3 turbo-karbo :gigi:
User avatar
psih-arno
Posts: 2648
Joined: 30 Aug 2004, 19:51
Location: Riga
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Post by psih-arno »

Mikuzz wrote:
bez_nosaukuma wrote:Es bembim saskaitīju 4 krāsas - stūre un centrs melns, benķi pelēki, panelis zils un durvis tumšāki pelēkas! Izkārtojumā BMW salons ir mājīgāks, bet tikai arī vajag meklēt vienkrāsainu salonu, nevis 'rainbow' version!
Nu shis taads netipiski kraasains...parasti ir tumshas kraasas saloni...typ standarts...
Tas 'rainbow' ir bijis salikts no vairaakiem autinjiem... :P
Image
Koiloveri, sēdinātas atsperes, ielas sporta amortizatori un čiptūnings. PM!
User avatar
Kaneeps
VW Golf IV
Posts: 454
Joined: 25 Jun 2005, 12:35
Location: Valmiera; Rīga
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Post by Kaneeps »

man klases biedram ir civics (>96.) un tam man pasam nepatik salons, nezinu ka shitam modelim, bet 318 tas solons smukaks, toties bezinu ed vairak un dalas ari dargakas!!! nesaku ka bembis ir slikts, bet honda ir letaka, ja nem vienada gada!!!
User avatar
semyhr
Posts: 320
Joined: 01 Dec 2004, 09:54
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Post by semyhr »

psih-arno wrote:
Kaneeps wrote:
psih-arno wrote:Visu bazaru nelasiiju, bet piefikseeju ka kko teici par pakaljeejo piedzinju.
Ja tu pakaljeejo piedzinju neuzskati par extru, tad vari njemt hondu.
Tieshi pakaljeejaas piedzinjas deelj veerts izveeleeties bmw (ja ir sjaeega kaa to lietot) :x
nu ja, tas ir tas plus kas pievelk pie bmw, bet es prasiju kada ir brauksana ar rwd??? jo pasam nav sanacis ta isti pabraukt!!!
Braukshana protams ir gruutaaka, ja vajag savaldiit. Bet ar fwd braukt ir garlaiciigi :-D
kaa kuru :twisted:
User avatar
psih-arno
Posts: 2648
Joined: 30 Aug 2004, 19:51
Location: Riga
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Post by psih-arno »

semyhr wrote:
psih-arno wrote:
Kaneeps wrote:
psih-arno wrote:Visu bazaru nelasiiju, bet piefikseeju ka kko teici par pakaljeejo piedzinju.
Ja tu pakaljeejo piedzinju neuzskati par extru, tad vari njemt hondu.
Tieshi pakaljeejaas piedzinjas deelj veerts izveeleeties bmw (ja ir sjaeega kaa to lietot) :x
nu ja, tas ir tas plus kas pievelk pie bmw, bet es prasiju kada ir brauksana ar rwd??? jo pasam nav sanacis ta isti pabraukt!!!
Braukshana protams ir gruutaaka, ja vajag savaldiit. Bet ar fwd braukt ir garlaiciigi :-D
kaa kuru :twisted:
Jo vecaaks fwd jo gruutaak/jautraak braukt.. :-D
Tagad visa taa elektronika... driiz varees ar aciim ciet vizinaaties.. :lol:
Image
Koiloveri, sēdinātas atsperes, ielas sporta amortizatori un čiptūnings. PM!
User avatar
Mikuzz
Posts: 1683
Joined: 13 Jun 2004, 12:17
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Post by Mikuzz »

Kaneeps wrote:man klases biedram ir civics (>96.) un tam man pasam nepatik salons, nezinu ka shitam modelim, bet 318 tas solons smukaks, toties bezinu ed vairak un dalas ari dargakas!!! nesaku ka bembis ir slikts, bet honda ir letaka, ja nem vienada gada!!!
nevajag skriet peec leetaakaa... ;)
User avatar
psih-arno
Posts: 2648
Joined: 30 Aug 2004, 19:51
Location: Riga
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Post by psih-arno »

Kaneeps wrote:man klases biedram ir civics (>96.) un tam man pasam nepatik salons, nezinu ka shitam modelim, bet 318 tas solons smukaks, toties bezinu ed vairak un dalas ari dargakas!!! nesaku ka bembis ir slikts, bet honda ir letaka, ja nem vienada gada!!!
Daljas bmw 100% nav daargaakas!!
Image
Koiloveri, sēdinātas atsperes, ielas sporta amortizatori un čiptūnings. PM!
User avatar
Kaneeps
VW Golf IV
Posts: 454
Joined: 25 Jun 2005, 12:35
Location: Valmiera; Rīga
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Post by Kaneeps »

psih-arno wrote:
Kaneeps wrote:man klases biedram ir civics (>96.) un tam man pasam nepatik salons, nezinu ka shitam modelim, bet 318 tas solons smukaks, toties bezinu ed vairak un dalas ari dargakas!!! nesaku ka bembis ir slikts, bet honda ir letaka, ja nem vienada gada!!!
Daljas bmw 100% nav daargaakas!!
nu labi par tam detalu cenam nezinu, bet bmw man liekas tads dargs auto, it ipasi ja vecs!!!
ParaTr00per
Posts: 2560
Joined: 06 Aug 2004, 10:26
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Post by ParaTr00per »

psih-arno wrote:Visu bazaru nelasiiju, bet piefikseeju ka kko teici par pakaljeejo piedzinju.
Ja tu pakaljeejo piedzinju neuzskati par extru, tad vari njemt hondu. :x
Tieshi pakaljeejaas piedzinjas deelj veerts izveeleeties bmw (ja ir sjaeega kaa to lietot) :x
imho ar "sajeega lietot" parasti sheit saprot griezt saules, taa kaa tas nu nebuutu svariigaakais. :) ja celjsh nebuus taisns, sauss un iiss asfalta gabals, tad fwd buus aatraaks... ;)

autoram:
betnu par honda vs bmw - ir jaaizveelas pasham, ko iisti veelies. vai esi ar mieru maxaat par propelleri uz haubes, vai tevi nesatrauc taadu vai citaadu extru truukums, vai teu ir svariigi, ka auto neinteresee zagljaiem - piem auto taisies uz ielas glabaat, cik ietilpiigu teu auto vajag, cik ljoti tevi uztrauks iespeeja alfas staavvietaa vienlaiciigi redzeet 3 gabalus, pilniigi vienaadus taadas pashas markas/modelja/kraasas auto, utt... :)
imho nau sliktu auto, ir tikai savaam speejaam un vajadziibaam neatbilstosha izveele...

piedzinja? nu ja gadaas nokljuut riigaa, varu nodemonstreet 2 piedzinju pretstatus - mr2 ir rwd ar centraa novietotu motoru un svt ir fwd ar smagu purnu un blokji kaarbaa. kaa viens taa otrs liikaas roqaas ir pashnaavnieku auto... :) ehh... un zheel, ka nevaru nodemostreet savu ex impro, tas buutu veel kautkas pavisam cits... :) nau labaakas vai sliktaakas piedzinjas (lai ko arii bmw iipashnieki neapgalvotu), ir vadaamiibas iipatniibas un kas pats galvenais - liikaakas un mazaak liikas roqas...
User avatar
psih-arno
Posts: 2648
Joined: 30 Aug 2004, 19:51
Location: Riga
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Post by psih-arno »

Kaneeps wrote:
psih-arno wrote:
Kaneeps wrote:man klases biedram ir civics (>96.) un tam man pasam nepatik salons, nezinu ka shitam modelim, bet 318 tas solons smukaks, toties bezinu ed vairak un dalas ari dargakas!!! nesaku ka bembis ir slikts, bet honda ir letaka, ja nem vienada gada!!!
Daljas bmw 100% nav daargaakas!!
nu labi par tam detalu cenam nezinu, bet bmw man liekas tads dargs auto, it ipasi ja vecs!!!
Ja liekas var sasisties :mhm:
Image
Koiloveri, sēdinātas atsperes, ielas sporta amortizatori un čiptūnings. PM!
User avatar
psih-arno
Posts: 2648
Joined: 30 Aug 2004, 19:51
Location: Riga
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Post by psih-arno »

ParaTr00per wrote:
psih-arno wrote:Visu bazaru nelasiiju, bet piefikseeju ka kko teici par pakaljeejo piedzinju.
Ja tu pakaljeejo piedzinju neuzskati par extru, tad vari njemt hondu. :x
Tieshi pakaljeejaas piedzinjas deelj veerts izveeleeties bmw (ja ir sjaeega kaa to lietot) :x
imho ar "sajeega lietot" parasti sheit saprot griezt saules, taa kaa tas nu nebuutu svariigaakais. :) ja celjsh nebuus taisns, sauss un iiss asfalta gabals, tad fwd buus aatraaks... ;)
Nu mosh kaadam arii liekas ka "sajeega lietot" ir griezt saules, bet es nerunaaju par to. Nav jau sheit runa arii par to ar kuru no piedzinjaam aatraak varees uzsaakt braukt. To ka nemotora fwd njem startu vareeja labi redzeet bikjerniekos..
Brauk ar rwd vienkaarshi ir bauda.
Image
Koiloveri, sēdinātas atsperes, ielas sporta amortizatori un čiptūnings. PM!
User avatar
Kaneeps
VW Golf IV
Posts: 454
Joined: 25 Jun 2005, 12:35
Location: Valmiera; Rīga
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Post by Kaneeps »

nu ta ka es mocos un nestradaju - savu naudu nepelnu, tad man vajag daudz maz ekonomisku masinu, kura nav jagruz visu laiku nauda, zinu ka tas ir nereali!!! tadel ari ir shie 2, kas ir ekonomisku un ar kuriem nav kauns aizbraukt uz kadu vietejo dragi (valmiera)!!!
neesmu ari nekads uber krutais draivers, kurs visus likumus varetu izdriftet!!!
User avatar
GhostfacE
Lada 2106
Posts: 929
Joined: 21 Jul 2004, 01:07
Location: UK
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Post by GhostfacE »

Kaneeps wrote:nu ta ka es mocos un nestradaju - savu naudu nepelnu, tad man vajag daudz maz ekonomisku masinu, kura nav jagruz visu laiku nauda, zinu ka tas ir nereali!!! tadel ari ir shie 2, kas ir ekonomisku un ar kuriem nav kauns aizbraukt uz kadu vietejo dragi (valmiera)!!!
neesmu ari nekads uber krutais draivers, kurs visus likumus varetu izdriftet!!!
No shiim mashiinaam studentam, vairaak dereetu Honda manupraat, ekonomiskaaka, shis tas leetaaks shis tas daargaaks, bet kopumaa manupraat vinja ir leetaaka nekaa BMW :roll:
:think: ID 61...turpinājums sekos :eehh:
User avatar
MaFia
Posts: 498
Joined: 11 Jun 2004, 16:55
Location: Rīga
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Post by MaFia »

BMW ir BMW un Honda ir Honda. Divas atšķirīgas filozfijas. :wink:

Ja runa iet par 318iS, tad iesaku ņemt Hondu ar vtec.
Ja vēlies japāni, bet ar RWD, ir takš daudzas citas alternatīvas.

Abi auto ir ar saviem plusiem un mīnusiem. Tas ir atkarīgs no vajadzībām.. :roll: Iesaku uztaisīt test-drive ar katru no šiem auto un izvērtēt. Galu galā Tu pērc mašīnu, nevis tie, kam prasi padomu. :wink:
Toyota Yaris T-Sport
BMW 535d
ParaTr00per
Posts: 2560
Joined: 06 Aug 2004, 10:26
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Post by ParaTr00per »

psih-arno wrote:Nu mosh kaadam arii liekas ka "sajeega lietot" ir griezt saules, bet es nerunaaju par to. Nav jau sheit runa arii par to ar kuru no piedzinjaam aatraak varees uzsaakt braukt. To ka nemotora fwd njem startu vareeja labi redzeet bikjerniekos..
Brauk ar rwd vienkaarshi ir bauda.
deelinj, nedzenaa BS. :lol: bauda ir _iemaaciities_ braukt, iemaaciities _vadiit_ auto, iemaaciities paarvaldiit konkreeto auto. un tas nekaadaa veidaa nav saistiits ar piedzinju. :) es esu pietiekami ilgi nobraucis ar rwd (arii patreiz braucu ar rwd, pietam ljoti iipashu), pietiekami ilgi ar fwd un arii ar awd, lai vareetu to apgalvot. :) man vajadzeeja ~ pusgadu, lai saaktu daudzmaz paarvaldiitu `02. gada civic, peectam vareeju baudiit grunti un ziemu ar fwd auto, kursh pietam bija ar automaatisko kaarbu. man ar pusotru gadu bija par maz, lai pilniibaa pakljautu sev `98. gada turboimpro - tas auto bija paaraak aatrs un kljuudas nepiedodoshs, un baidos, ka man vajadzees vairaakus gadus, lai +/- saaktu valdiit paar savu mr2 mk2, tas ir vissarezhgiitaak vadaamais man pieejamais auto...

Kaneeps, labaak panjem un aizbrauc piedalies burnout kausaa, kas notiek kartingtrasees, krietni vien noderiigaaks pasaakums meistariibas sliipeeshanai, nevis aaxties ar njemshanos uz taisna asfalta gabala. veel ganjau atradiisi kaadu vieteejo grunts aktiivistu, kas ieraadiis interesantus celjus meistariibas sliipeeshanai un leetaakaas vietas blekju izlociishanai... ;)
User avatar
psih-arno
Posts: 2648
Joined: 30 Aug 2004, 19:51
Location: Riga
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Post by psih-arno »

ParaTr00per wrote:
psih-arno wrote:Nu mosh kaadam arii liekas ka "sajeega lietot" ir griezt saules, bet es nerunaaju par to. Nav jau sheit runa arii par to ar kuru no piedzinjaam aatraak varees uzsaakt braukt. To ka nemotora fwd njem startu vareeja labi redzeet bikjerniekos..
Brauk ar rwd vienkaarshi ir bauda.
deelinj, nedzenaa BS. :lol: bauda ir _iemaaciities_ braukt, iemaaciities _vadiit_ auto, iemaaciities paarvaldiit konkreeto auto. un tas nekaadaa veidaa nav saistiits ar piedzinju. :) es esu pietiekami ilgi nobraucis ar rwd (arii patreiz braucu ar rwd, pietam ljoti iipashu), pietiekami ilgi ar fwd un arii ar awd, lai vareetu to apgalvot. :) man vajadzeeja ~ pusgadu, lai saaktu daudzmaz paarvaldiitu `02. gada civic, peectam vareeju baudiit grunti un ziemu ar fwd auto, kursh pietam bija ar automaatisko kaarbu. man ar pusotru gadu bija par maz, lai pilniibaa pakljautu sev `98. gada turboimpro - tas auto bija paaraak aatrs un kljuudas nepiedodoshs, un baidos, ka man vajadzees vairaakus gadus, lai +/- saaktu valdiit paar savu mr2 mk2, tas ir vissarezhgiitaak vadaamais man pieejamais auto...

Kaneeps, labaak panjem un aizbrauc piedalies burnout kausaa, kas notiek kartingtrasees, krietni vien noderiigaaks pasaakums meistariibas sliipeeshanai, nevis aaxties ar njemshanos uz taisna asfalta gabala. veel ganjau atradiisi kaadu vieteejo grunts aktiivistu, kas ieraadiis interesantus celjus meistariibas sliipeeshanai un leetaakaas vietas blekju izlociishanai... ;)
Sheit vareetu pastriideeties par to kas, kuram ir bauda...
Image
Koiloveri, sēdinātas atsperes, ielas sporta amortizatori un čiptūnings. PM!
User avatar
Bender
Posts: 372
Joined: 13 Jul 2005, 21:17
Location: Banānu Republika
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Post by Bender »

ja izdomāsi Civic, tad meklē 1.6 vtec D16Z6
citu nav jēga ņemt.
User avatar
Kaneeps
VW Golf IV
Posts: 454
Joined: 25 Jun 2005, 12:35
Location: Valmiera; Rīga
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Post by Kaneeps »

ParaTr00per wrote:
psih-arno wrote:
Kaneeps, labaak panjem un aizbrauc piedalies burnout kausaa, kas notiek kartingtrasees, krietni vien noderiigaaks pasaakums meistariibas sliipeeshanai, nevis aaxties ar njemshanos uz taisna asfalta gabala. veel ganjau atradiisi kaadu vieteejo grunts aktiivistu, kas ieraadiis interesantus celjus meistariibas sliipeeshanai un leetaakaas vietas blekju izlociishanai... ;)
par burnout kausu es tev piekritu, bet pa prieksu jadabu auto ar ko tur piedalities!!! tiesam gribetos uz kadu posmu aizbraukt!!! :wink:
User avatar
Kaneeps
VW Golf IV
Posts: 454
Joined: 25 Jun 2005, 12:35
Location: Valmiera; Rīga
Has thanked: 0
Been thanked: 0

Post by Kaneeps »

hack11 wrote:ja izdomāsi Civic, tad meklē 1.6 vtec D16Z6
citu nav jēga ņemt.
nu pagaidam tiesam domaju ka bus janem civics!!! tikai japardod opels, kadam nevajag???? :-D
Locked