Page 1 of 1

Cabrio brezenta jumta remonts

Posted: 20 Feb 2008, 12:43
by soulfreak
Neko nevarēju atrast caur meklētāju, tad cepu nu jaunu topicu 8)

man autiņam jumtā ir 15cm garš iegriezums, vajag aizlāpīt... pagaidām neesmu vēl gatavs visu jumtu mainīt, bet biju dzirdējis, ka kautkur Jelgavā šujot tos no jauna :)
varbūt kāds var iedot kādu kontaktu no tā servisa vai arī zin kādu, kas var aizlāpīt esošo caurumu vai info par kādiem remontkomplektiem!?
Danke :)

Posted: 20 Feb 2008, 12:45
by DeeCee
makgaivera izolene :gigi:

Posted: 20 Feb 2008, 12:46
by Lambertino
moš ir vēlme paložņāt ;)
http://cabrioclub.lv/

Posted: 20 Feb 2008, 12:47
by Lambertino
DeeCee wrote:makgaivera izolene :gigi:
:reeka: tieši to pašu iedomājos pēc vakardienas filmas noskatīšanās

Posted: 20 Feb 2008, 12:48
by soulfreak
DeeCee wrote:makgaivera izolene :gigi:
jā jā, man jau nekas cits neatliek kā pagaidām izmantot šo :gigi:
Image

Posted: 20 Feb 2008, 12:52
by soulfreak
Lambertino wrote:moš ir vēlme paložņāt ;)
http://cabrioclub.lv/
tas saits izskatās pilnīgi miris + vēl kaut kādā ne tādā valodā :lol:

Posted: 20 Feb 2008, 13:33
by PoRn
Pamegini universals ltd.

Jamie nodarbojas ar mikroautobusu parbuvi. T.i veic visus iespejamos un neiespejamos darbus. ja jauta kurs jelgava ar to nodarbojas, tad vienigais iespejamais kas nak prata ir sis!

visi parejie ir huinjas dzineji!

Posted: 20 Feb 2008, 18:09
by archinss
PoRn wrote:Pamegini universals ltd.

Jamie nodarbojas ar mikroautobusu parbuvi. T.i veic visus iespejamos un neiespejamos darbus. ja jauta kurs jelgava ar to nodarbojas, tad vienigais iespejamais kas nak prata ir sis!

visi parejie ir huinjas dzineji!
tas universāls ar ir pilnīga huiņa, tie puikas strādā uz kvantumiem un neies iedziļināties tādā sīkumā

Re: Cabrio brezenta jumta remonts

Posted: 20 Feb 2008, 18:11
by archinss
soulfreak wrote:Neko nevarēju atrast caur meklētāju, tad cepu nu jaunu topicu 8)

man autiņam jumtā ir 15cm garš iegriezums, vajag aizlāpīt... pagaidām neesmu vēl gatavs visu jumtu mainīt, bet biju dzirdējis, ka kautkur Jelgavā šujot tos no jauna :)
varbūt kāds var iedot kādu kontaktu no tā servisa vai arī zin kādu, kas var aizlāpīt esošo caurumu vai info par kādiem remontkomplektiem!?
Danke :)
Jelgavā autubusu parkā, tas kurš uz Dobeles ielas ir meistars kas nodarbijas ar šito domāju ka viņš tev 100% palīdzēs, vismaz ir pieredze ar viņu

Posted: 20 Feb 2008, 18:15
by Aigars
http://www.konkas.com/LAT/index.html
Šitie te it kā ar laivu pāršūšanu darbojas, varbūt līdz.

Re: Cabrio brezenta jumta remonts

Posted: 20 Feb 2008, 18:30
by ledusskapis
archinss wrote:
soulfreak wrote:Neko nevarēju atrast caur meklētāju, tad cepu nu jaunu topicu 8)

man autiņam jumtā ir 15cm garš iegriezums, vajag aizlāpīt... pagaidām neesmu vēl gatavs visu jumtu mainīt, bet biju dzirdējis, ka kautkur Jelgavā šujot tos no jauna :)
varbūt kāds var iedot kādu kontaktu no tā servisa vai arī zin kādu, kas var aizlāpīt esošo caurumu vai info par kādiem remontkomplektiem!?
Danke :)
Jelgavā autubusu parkā, tas kurš uz Dobeles ielas ir meistars kas nodarbijas ar šito domāju ka viņš tev 100% palīdzēs, vismaz ir pieredze ar viņu
man ar naak praataa shis, ja nemaldos tad pie vinjiem senha suzuki samurai jaunu jumtu shuva. ir ok ;)

Posted: 20 Feb 2008, 21:32
by soulfreak
paldies, paldies :) mēģināšu nākam pirmdien piebraukt pie mastjera :)

Posted: 21 Feb 2008, 01:32
by Jancix