Search found 670 matches
- Yesterday, 13:37
- Forum: Burnout.lv lietotāju auto/moto
- Topic: arniks8 mk2 jetta powered by \\\Valveris
- Replies: 327
- Views: 127233
Re: arniks8 mk2 jetta powered by \\\Valveris
Apskatoties cik rrr maksā 16v galvas, ss.com no ceškām lētos 16v ar vairs nevar dabūt, sāk maisīties pa galvu domas ka mošk izcelto kakliņu špiļkas jāsaliek uz helicoiliem un to vienu sapisto kakliņu čut jānofrēzē :aiwa: . Jāpagaida kad dabūšu atbildi no viena džeka kas viņam ir palicis pieejams, be...
- Yesterday, 12:50
- Forum: Burnout.lv lietotāju auto/moto
- Topic: arniks8 mk2 jetta powered by \\\Valveris
- Replies: 327
- Views: 127233
- Yesterday, 10:51
- Forum: Burnout.lv lietotāju auto/moto
- Topic: arniks8 mk2 jetta powered by \\\Valveris
- Replies: 327
- Views: 127233
Re: arniks8 mk2 jetta powered by \\\Valveris
Arnix, tev normāls fistings pašam ar sevi sanācis. Man ar Supru bija līdzīgi, bet nu ilgāk un lēnāk. Skaties vai tev nav kaut kur vibrācija motorā? maza un ne gluži jūtama. Man bija demferis ne izģērbies, bet ne arī svežaks un tas radīja mini vibrāciju no kā skrūves pašas nāca vaļā un grenadē motor...
- 25 Jun 2026, 13:23
- Forum: Burnout.lv lietotāju auto/moto
- Topic: arniks8 mk2 jetta powered by \\\Valveris
- Replies: 327
- Views: 127233
Re: arniks8 mk2 jetta powered by \\\Valveris
nu blyā :-| lab fig s nim, samainīs vārstus un laidīs tālāk, galvenais lai viņus var dabūt :-D Diemžēl vārsti ir mazākā problēma :emo: https://i.imgur.com/EGJ1DU9.jpg https://i.imgur.com/lcTOpF7.jpg Bet vārstus var dabūt, sēžas un vadīklas ir veselas. Visu pasūtīju šodien, pamēģināšu uzlikt stock i...
- 25 Jun 2026, 13:10
- Forum: Burnout.lv lietotāju auto/moto
- Topic: arniks8 mk2 jetta powered by \\\Valveris
- Replies: 327
- Views: 127233
Re: arniks8 mk2 jetta powered by \\\Valveris
Arnix, tev normāls fistings pašam ar sevi sanācis. Man ar Supru bija līdzīgi, bet nu ilgāk un lēnāk. Skaties vai tev nav kaut kur vibrācija motorā? maza un ne gluži jūtama. Man bija demferis ne izģērbies, bet ne arī svežaks un tas radīja mini vibrāciju no kā skrūves pašas nāca vaļā un grenadē motor...
- 22 Jun 2026, 13:25
- Forum: Burnout.lv lietotāju auto/moto
- Topic: arniks8 mk2 jetta powered by \\\Valveris
- Replies: 327
- Views: 127233
Re: arniks8 mk2 jetta powered by \\\Valveris
Sveiki visiem pirmssvētku dienā :beer: Man ir sēru vēsts :susnaks:. Pa šo laiku biju iekrāmējis motoru, visu notestējis, sācis piebraukt, šodien braucot atpakaļ no TA pāris km no mājām atskrūvējās zobsiksnas spriegotājs un nolocīja visus vārstus Photo_2026-06-22 12_34_40_198.JPG 20260622_125811.jpg ...
- 18 Jun 2026, 11:49
- Forum: Burnout.lv lietotāju auto/moto
- Topic: Ch.: Acajnajs uz kompresora [W211 E55 AMG]
- Replies: 24
- Views: 971
Re: Ch.: Acajnajs uz kompresora [W211 E55 AMG]
Par bloķi runājot, varēšu vairāk nokomentēt kad vairāk ar jettu pabraukšu, bet pagaidām wavetrac nav man licis vilties, nevajag periodiski pieburt šaibas un der parasta eļļa bez piedevām.
https://wavetrac.shop/products/wavetrac ... s-215-axle
https://wavetrac.shop/products/wavetrac ... s-215-axle
- 17 Jun 2026, 14:32
- Forum: Burnout.lv lietotāju auto/moto
- Topic: Ch.: Acajnajs uz kompresora [W211 E55 AMG]
- Replies: 24
- Views: 971
Re: Ch.: Acajnajs uz kompresora [W211 E55 AMG]
Es jau neticēju ka vel kādreiz mersi paņemsi
. M113 gang rise up ![veesi :]](./images/smilies/icon_smokin.gif)
- 16 Jun 2026, 10:54
- Forum: Burnout.lv lietotāju auto/moto
- Topic: Abit e30 318
- Replies: 581
- Views: 356251
Re: Abit e30 318
Izskatījās ka pārāk neatpalika tam E36, tgd pēc uzlabojumiem varēs mēģināt pacelt ne
?
- 12 Jun 2026, 09:04
- Forum: Burnout.lv lietotāju auto/moto
- Topic: BMW e32 1992 m60b30
- Replies: 287
- Views: 95520
Re: BMW e32 1992 m60b30
Drīzāk ar elektrolīzi, paliktu uzreiz arī aizsargpārklājums
- 06 Jun 2026, 15:55
- Forum: Burnout.lv lietotāju auto/moto
- Topic: BMW e32 1992 m60b30
- Replies: 287
- Views: 95520
Re: BMW e32 1992 m60b30
Tur nav ko pielikt vai atņemt, vnk pats labums :aleluja: Ko csdd vīri saka par hella dark vs statusu kārtojot? Vai pie tik nelielām niansēm nepiesienas. Vēl vajag kādu video ar to izputēju un v8 skaņu. :drive: Hella Dark jau bija piepērkams kā papildopcija, pērkot jaunu auto - piesieties nevienam n...
- 29 May 2026, 15:12
- Forum: Burnout.lv lietotāju auto/moto
- Topic: arniks8 mk2 jetta powered by \\\Valveris
- Replies: 327
- Views: 127233
Re: arniks8 mk2 jetta powered by \\\Valveris
Palikām pie tā ka galvu var klapēt kopā. Karoče tomēr bija sūdīgāk kā sākumā likās :emo: https://i.imgur.com/PXWN3W2.jpg https://i.imgur.com/2qPzCal.jpg Par cik jau biju pagājušajā vasarā diezgan pulējis, tas viss, protams, ar roku, tāpēc nodomāju ka labāk pārāk neaizrauties, lai nav izmērs pa lielu...
- 23 May 2026, 12:30
- Forum: Burnout.lv lietotāju auto/moto
- Topic: arniks8 daily slazdu kaupīte ar vidējo tilpumu
- Replies: 146
- Views: 111428
Re: arniks8 daily slazdu kaupīte ar vidējo tilpumu
Vel varu pieminēt ka šis var būt risinājums swapiem vai izmantojot standalone vadību, galvenais laikam bija pa CAN padot dzinēja rpm un gāzes pedāļa/droseles %
- 23 May 2026, 12:05
- Forum: Burnout.lv lietotāju auto/moto
- Topic: arniks8 daily slazdu kaupīte ar vidējo tilpumu
- Replies: 146
- Views: 111428
Re: arniks8 daily slazdu kaupīte ar vidējo tilpumu
Kā jau redzi pēc izdedzes ka pašauj limiterī nevis pārslēdzas uz otro :] Ir ko vel regulēt mierīgai braukšanai, jo mēdz pārslēgties agresīvi līdz 3. robam, tur ir ļoti daudz parametru ko var mainīt kurus vel neesmu pētījis, praktiski katru aspektu var regulēt - visas sajūgu pakas, gidro muftas locko...
- 22 May 2026, 13:18
- Forum: Burnout.lv lietotāju auto/moto
- Topic: juriz franču draudzenīteS
- Replies: 224
- Views: 28862
Re: juriz franču draudzenīteS
Droši vien atkarīgs kādam auto izmanto, uz mk2 šāda tipa vispār nekāda problēma, jau gadiem izmantoju. Uz mersedesa jābūt death wish pielietot šos
- 21 May 2026, 13:15
- Forum: Burnout.lv lietotāju auto/moto
- Topic: Stabs Opel Ascona C GT 1.8i
- Replies: 56
- Views: 44992
- 18 May 2026, 17:08
- Forum: Burnout.lv lietotāju auto/moto
- Topic: arniks8 mk2 jetta powered by \\\Valveris
- Replies: 327
- Views: 127233
Re: arniks8 mk2 jetta powered by \\\Valveris
Ko Tu tur katrā postā pisies ar tiem filtriem? :D Kāda starpība, ka Ķīnā ražots? Domā, ka Vācijas pulveris aī labāk mazgā? :D damn str8 8) Ko Tu tur katrā postā pisies ar tiem filtriem? :D Kāda starpība, ka Ķīnā ražots? Domā, ka Vācijas pulveris aī labāk mazgā? :D Viņš cer, ka radikāli noskaņots se...
- 18 May 2026, 16:59
- Forum: Burnout.lv lietotāju auto/moto
- Topic: arniks8 daily slazdu kaupīte ar vidējo tilpumu
- Replies: 146
- Views: 111428
Re: arniks8 daily slazdu kaupīte ar vidējo tilpumu
Šis tas vel padarīts Pēc tam kad ieliku lietus noteci gandrīz vairs nevarēja uzlikt vāku vadības bloku kastei, ar mokām tikai iegāja iekšā. Skaidrs ka tā nav jābūt. Jāpiekārto vadi un kaste pirms jaunā kārbas vadības bloka ilgtermiņa ielikšanas. Kas par germetix šedevru, nemaz nerunājot par vadiem k...
- 18 May 2026, 16:09
- Forum: Burnout.lv lietotāju auto/moto
- Topic: arniks8 mk2 jetta powered by \\\Valveris
- Replies: 327
- Views: 127233
Re: arniks8 mk2 jetta powered by \\\Valveris
Tieši pirms Maija brīvdienām saņēmu ziņu ka bloks ir gatavs, tad nu pieteicu atvaļinājumu, sataisīju sarakstu ar visām blīvēm utt. ko jāmaina un savācu bloku. https://i.imgur.com/GLm22AI.jpg Tā kā plastmasa bija izgājusi cauri visai eļļošanas sistēmai, bija jāimazgā pilnīgi viss ar to saistītais - e...
- 18 May 2026, 10:59
- Forum: Burnout.lv lietotāju auto/moto
- Topic: Stabs Opel Ascona C GT 1.8i
- Replies: 56
- Views: 44992
Re: Stabs Opel Ascona C GT 1.8i
Atsperes beigās no kāda cita auto uzliki vai arī tomēr samedīji no asconas?