arniks8 mk2 jetta powered by \\\Valveris

Visi kas iepirkuši sev jaunu auto un vēlas palielīties tad lielās šajā sadaļā. Nu tad lai labi ripo :)

Moderators: Juzix, Bastard

Topix patīk koa?

16V ir tsiive
26
26%
kko no MTZ motoru klāsta prasītos un tā, lai būtu rwd
12
12%
TG/AM
11
11%
ir jau bik norm, bet vēl dirst un peldēt
12
12%
Kad sēdināsi?
16
16%
Es tak nah tik daudz nelasīšu!
12
12%
DELET DIS
11
11%
 
Total votes: 100

krabiz
Posts: 502
Joined: 05 Jun 2016, 22:52
Location: LV
Has thanked: 0
Been thanked: 2 times

Re: arniks8 mk2 jetta powered by \\\Valveris

Post by krabiz »

lūk tā ir maucība :(
"316iA kompakts man ir brīvdienu izbraucieniem"
User avatar
petka17
Posts: 7271
Joined: 30 Sep 2010, 00:18
Location: Zaļās želejas racing tiim
Has thanked: 0
Been thanked: 4 times

Re: arniks8 mk2 jetta powered by \\\Valveris

Post by petka17 »

arniks8 wrote: 25 Jun 2026, 13:10
petka17 wrote: 25 Jun 2026, 11:48 Arnix, tev normāls fistings pašam ar sevi sanācis.

Man ar Supru bija līdzīgi, bet nu ilgāk un lēnāk. Skaties vai tev nav kaut kur vibrācija motorā? maza un ne gluži jūtama. Man bija demferis ne izģērbies, bet ne arī svežaks un tas radīja mini vibrāciju no kā skrūves pašas nāca vaļā un grenadē motoru.
Man demferis ir tāds skumīgs, bet viņus nevar dabūt. Man bija doma paņemt no 8v demferi un virpā noraut skaidu, lai der priekš 16v. Katrā gadījumā tagad to uzgriezni likšu uz vītņu līmes :susnaks:
Nav jau tikai demferī problēma, var būt jebkur balansējumā. manā gadījumā bija demferis, jo visu pārējo es biju balansējis, samainījis utt. Cik skatījos, tad kloķeni es nepiefiksēju, ka balansēji.. Moš tur kaut kas?

Katrā ziņā - moš pienācis K20 swapa laiks? Būs normāls frankenšteins
Tu daudz, bled, neaizdedz kamēr tu, bled, jebalā nedabūn! ©IzdedzesVīrs#IzdedzesVīrs2017

Tikai mopēdi (TM)
Agnisr
Posts: 75
Joined: 16 Oct 2006, 15:11
Has thanked: 0
Been thanked: 1 time

Re: arniks8 mk2 jetta powered by \\\Valveris

Post by Agnisr »

Vadīklas liektajiem vārstiem mainam by default. Tur nav ko riskēt, nemaksā vadīklas neko daudz. Savādāk itin beži mēdz jaunie vārsti uzkārties (kad dzinējs labi uzsildīts) un atkal motoršādens klāt.
Redzot sadaleni, es teiktu, ka nocirstais spriegotājs ir sekas, nevis cēlonis. Nav nekad nekas tāds redzēts oldskūla vag'iem, neiegriezi to dzelzi RPM, kas šim nav paredzēts (nevajag aizrauties ar RPM celšanu auto ar kompensatoriem)?
Tur būs ar garantiju arī paceltas špiļkas "kakliņiem", es teiktu, ka galva cūkām. Hvz cik viegli tagad dabūt kr/9a/abf :hvz:
User avatar
arniks8
Spam addicted
Posts: 9210
Joined: 16 Jun 2017, 21:43
Location: RALLY PURVCIEMS
Has thanked: 2 times
Been thanked: 2 times

Re: arniks8 mk2 jetta powered by \\\Valveris

Post by arniks8 »

petka17 wrote: 25 Jun 2026, 16:55
arniks8 wrote: 25 Jun 2026, 13:10
petka17 wrote: 25 Jun 2026, 11:48 Arnix, tev normāls fistings pašam ar sevi sanācis.

Man ar Supru bija līdzīgi, bet nu ilgāk un lēnāk. Skaties vai tev nav kaut kur vibrācija motorā? maza un ne gluži jūtama. Man bija demferis ne izģērbies, bet ne arī svežaks un tas radīja mini vibrāciju no kā skrūves pašas nāca vaļā un grenadē motoru.
Man demferis ir tāds skumīgs, bet viņus nevar dabūt. Man bija doma paņemt no 8v demferi un virpā noraut skaidu, lai der priekš 16v. Katrā gadījumā tagad to uzgriezni likšu uz vītņu līmes :susnaks:
Nav jau tikai demferī problēma, var būt jebkur balansējumā. manā gadījumā bija demferis, jo visu pārējo es biju balansējis, samainījis utt. Cik skatījos, tad kloķeni es nepiefiksēju, ka balansēji.. Moš tur kaut kas?

Katrā ziņā - moš pienācis K20 swapa laiks? Būs normāls frankenšteins
Par cik iepriekš viss bija ok, neko nebalansēju saliku atpakaļ kā bija. Es tik virzuļus nosvēru, pārbaudīju vai nav starpības svarā, bet tie bija teju identiski :hvz:
Agnisr wrote: 25 Jun 2026, 17:57 Vadīklas liektajiem vārstiem mainam by default. Tur nav ko riskēt, nemaksā vadīklas neko daudz. Savādāk itin beži mēdz jaunie vārsti uzkārties (kad dzinējs labi uzsildīts) un atkal motoršādens klāt.
Redzot sadaleni, es teiktu, ka nocirstais spriegotājs ir sekas, nevis cēlonis. Nav nekad nekas tāds redzēts oldskūla vag'iem, neiegriezi to dzelzi RPM, kas šim nav paredzēts (nevajag aizrauties ar RPM celšanu auto ar kompensatoriem)?
Tur būs ar garantiju arī paceltas špiļkas "kakliņiem", es teiktu, ka galva cūkām. Hvz cik viegli tagad dabūt kr/9a/abf :hvz:
Cik es iebāzu citus vārstus tajās vadīklās, viss šķita ok. Spriegotājs nav nocirsts, tupa uzgrieznis atskrūvējās līdz ar to spriegotājam pazuda spriegojums. Nebija nekādi kosmiskie abaroti, tas pie kādiem 5.5-6k notika, bet pagājušajā gadā varēju mierīgi griest viņu līdz 7.5k, tā nav īsti problēma.

Es jau pasūtīju gan vārstus, gan visu pārējo, lai pa nedēļas nogali varētu visu stellēt kopā, bet tagad atgādināji ka špiļkas točna bija paceltas, njā nāksies tomēr pirkt citu galvu. Nopirkt var, bet būs vadīklas jāmaina, man vnk slikta pieredze ar to ka gaidīju 2 mēn līdz to man izdarīja :D
howitzer wrote: 26 Mar 2019, 21:19 Zems kā aizpis muti un ej dirst.
User avatar
howitzer
M30
Posts: 29504
Joined: 18 Aug 2010, 15:02
Location: мясо, матюки, убийство и голые сиськи
Has thanked: 0
Been thanked: 2 times

Re: arniks8 mk2 jetta powered by \\\Valveris

Post by howitzer »

Kur Tu vadīklas mainīji? Manas behas vadīklas Gaujas ielā baigi naski samainīja.
"Drifting a front wheel drive car is like bangin`your sister-it may be fun but it`s wrong!"-Unknown

Image
モンク島の戦士 / Monku-jima no senshi
User avatar
arniks8
Spam addicted
Posts: 9210
Joined: 16 Jun 2017, 21:43
Location: RALLY PURVCIEMS
Has thanked: 2 times
Been thanked: 2 times

Re: arniks8 mk2 jetta powered by \\\Valveris

Post by arniks8 »

howitzer wrote: Yesterday, 11:44 Kur Tu vadīklas mainīji? Manas behas vadīklas Gaujas ielā baigi naski samainīja.
silver engine
howitzer wrote: 26 Mar 2019, 21:19 Zems kā aizpis muti un ej dirst.
User avatar
arniks8
Spam addicted
Posts: 9210
Joined: 16 Jun 2017, 21:43
Location: RALLY PURVCIEMS
Has thanked: 2 times
Been thanked: 2 times

Re: arniks8 mk2 jetta powered by \\\Valveris

Post by arniks8 »

Apskatoties cik rrr maksā 16v galvas, ss.com no ceškām lētos 16v ar vairs nevar dabūt, sāk maisīties pa galvu domas ka mošk izcelto kakliņu špiļkas jāsaliek uz helicoiliem un to vienu sapisto kakliņu čut jānofrēzē :aiwa: . Jāpagaida kad dabūšu atbildi no viena džeka kas viņam ir palicis pieejams, bet pagaidām neizskatās daudzsološa situācija :susnaks:
howitzer wrote: 26 Mar 2019, 21:19 Zems kā aizpis muti un ej dirst.
User avatar
howitzer
M30
Posts: 29504
Joined: 18 Aug 2010, 15:02
Location: мясо, матюки, убийство и голые сиськи
Has thanked: 0
Been thanked: 2 times

Re: arniks8 mk2 jetta powered by \\\Valveris

Post by howitzer »

arniks8 wrote: Yesterday, 12:50
howitzer wrote: Yesterday, 11:44 Kur Tu vadīklas mainīji? Manas behas vadīklas Gaujas ielā baigi naski samainīja.
silver engine
Uzzvani uz Gaujas ielu, apjautājies. Vismaz agrāk bija normāls kantoris.
"Drifting a front wheel drive car is like bangin`your sister-it may be fun but it`s wrong!"-Unknown

Image
モンク島の戦士 / Monku-jima no senshi
Post Reply